Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi számit egészséges táplálkoz...

Mi számit egészséges táplálkozásnak?

Figyelt kérdés
Imádom az édességet, nem birok ki ugy egy napot hogy ne egyek pl turórudit vagy egy kocka csokit. reggelizni nem igazán szoktam, ebédelni se, amikor eszembe jut akkor eszem. Mit ajánlotok?
2009. nov. 24. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
edd a túrórudit reggelire :)
2009. nov. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó a túró rudi. egyél almát, szőlőt, esetleg banánt(vágd össze, és pici olajban hempergesd, hgy ne legyen fullasztó)Ebédre valami zöldségből készült ételt. Uzsonnára egy kis túró keveréket:túró, méz, reszelt sárgarépa, fahéj. Vacsora mellőzve. Sok vizet, és változatos teákat.(bodzavirág,rooibos, stb...)
2009. nov. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
81%

Reggeli: barnazsemle 2 szelet csibefelvágottal,valami zöldség

10órai: 2 db gyümölcs,pl.mandarin ,sszőlő,ALMA

Ebéd: it akármit ehecc, én pl általában halat vagy csirkehust eszek párolva, de nagyon sok recept létezik, keresek neked és belinkele, amivel nem hizol és jol is laksz:)

Uzsonna: megint gyümölcs,vagy JÓSOK ZÖLDSÉG , pl.karalábé,fehér vagy hagyományos retek,kígyóuborka , de azért hangsulyozom a sokat ezekből mert ezeket akármikor eheted:)

Vaxcsora : én csak egy Activiát eszem 0% cukorral, de viszont én fogyokurázom:) te megehetsz még mellé gyümölcsöt is, vagy pl. párolva csibemell,ez csak fehérje

Napközbe akármikor nassolhatsz zöldségeket , gyümölcsöt akármikor ne ,főleg ne banánt,mert ugye ezekbe cukor is van

Csokit, süteményeket egy háten egyszer biztos kivánja a szervezeted , egyél de kizárolag délig,és ne helyetesitje a uzsit vagy reggelidet ,de ajánlanám a fehércsokit vagy FŐZŐCSOKIT , de egyikből sem kell tulzásba vinned!!

És ami a legfontosabb hogy inni inni és inni, de nem cukrozott üditőket, hanem ásványvizeket !!

És ha van időd nyugodtan sportolj 30-40 percet, hiddel jottesz:)

Hiddel, ez jó, én 2 hónapja csinalom ,vagyis élek egészséges életmodot, de bőrömön is észrevettem a változást, de még a testemen is:)

2009. nov. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha nem kajálsz rendeen, nincs értelme... előtem válaszolonak van igaza, ez egy kimondottan egészséges etrend, de amit te csinalsz... ja és még annyit hogy azt a turo rudit reggel nyugodtan megeheted !
2009. nov. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért egy két kocka csoki belefér! :) +Mozgás!
2010. dec. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!