Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt fogyhatok...

Mennyi idő alatt fogyhatok kalóriaszámlálással?

Figyelt kérdés
Kalóriaszámlálással (napi 1100 kb.) mennyi idő alatt fogyhatok 4 kilót? és még valami: akármit ehetek, csak kalórián belül maradjon? köszi!
2009. nov. 25. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet ezzel fogyni, én is ezzel fogytam heti 1 kg-ot.

Nos ez függ a magasságodtól, korodtól fizikai aktivitásodtól, hogy a bevitt 1100 kalória mellett mennyit fogysz.

Persze ehetsz mindent, csak a hízlaló dolgokból legkésőbb kettő-három óráig.

Én is szoktam mellette enni csokit, de mindig csak egy-két sort, és délelőtt.

Ne árt ha sokat gyalogolsz, futsz, vagy tornázol.

4 kilót egy hónap alatt leadsz (lehet hogy többet is, v gyorsabban).


Én példám:

reggeli :teljeskiörlésű műzli tejjel (450 kal)


10 óra: egy nagy zöldalma (50 kal)


ebéd:(12-14óra) bármi de kenyér nélkül. sok zöldség

pl. 50g barnarízs, párolt csirka és sok saláta!!! (kb. 400-500 kal)+ egy mandarin


16-17 óra :

egy kis gyümölcsjoghurt

vagy:

3 dl tej és kakaópor és édesítő (kb. 160 kalória)


Nekem ez kb. be szokott jönni. Van amikor tízóriaira eszek két sor étcsokit, ami 180 kal. Van amikor 16-17 óra között eszek ezt és utána nem.

2009. nov. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi! igazából fenékből és combból szeretnék, járok spinningelni is.. és ha mondjuk az ebédet rendelem, de meg van adva a kalória, csak mondjuk főzelék, meg eszem mindent, csak a kalória maradjon, úgy is jó? (gondolok itt zsömle, túró rudi, édesség, ilyesmi)
2009. nov. 25. 16:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha valóban napi 1100-at viszel be, akkor két hét alatt már le is megy az a 4 kiló.

Én többet eszem (napi 1200-1500 közt van) és egy hét alatt 2 kiló lement. Rájöttem, hogy ez egy szuper módszer!

2009. nov. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!