Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Több mint egy hónapja fogyózok...

Több mint egy hónapja fogyózok, de ennek ellenére híztam. Miért? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Több mint egy hónapja kezdtem el fogyózni,ami abból áll, hogy csökkentettem a kalória és szénhidrát bevitelt. Ezelőt rengeteg kenyeret és krumplit ettem, de mióta elkezdtem fogyózni azóta :

-Minden nap egy joghurt a reggelim,délelőtt nem eszek mást,vagy ha igen,az leves.

-Napi min 1,5-2 l folyadék, most pick wick zöld teát is iszok

-Sok leves

-Kevés kenyér(napi max egy szelet, de van hogy elmarad ez is)

-Édességet nagyon ritkán eszek


Napi 1,5 óra séta, de semmi.. 5 kilót szeretnék fogyni,de most is híztam több mint 1 kg-t :(


Mit csinálok rosszul?? Van valakinek bevált módszere?


2013. dec. 19. 12:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindezeket etkezes elott vagy utan veszed be?
2013. dec. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Írd le például a tegnapi napodat, kaja szempontjából. Így talán jobban tudunk segíteni.


Üdv.

2013. dec. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

csak levest és teát viszel a szervezetedbe? Gratulálok...

Amúgy 1-2 kilót ingadozhat a súly hízástól függetlenül is ne ezen aggódj hanem azon hogy nem eszel normálisan. Például húst és zöldséget..

2013. dec. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A tegnapira már nem is emlékszem,mit ettem,de itt a mai

Reggel egy gyümölcsös joghurt

Szokásos napi 1 óra séta

Ettem egy melegszendvicset ebédre

Mielőtt elindulok suliba egy tál frankfurti levest fogok

Aztán elindulok suliba (fél óra séta)

Estére érek haza, ilyenkor ha éhes vagyok szoktam enni egy keveset.. na ezután tuti nem fogok ... :(( Tehát ma ennyi.+folyadék


De általában úgy szokott kinézni, hogy a szokásos joghurt, 1,5óra séta és napi kb 3x eszek levest.. másodikat is szoktam de azt csak ritkábban.. kenyeret is nagyon ritkán. :/

2013. dec. 19. 12:23
 5/11 A kérdező kommentje:
Eszek húst is mondjuk másodikként,vagy akármilyen főtt ételt,a levesen kívül,de azt max 1x egy nap(és nem is minden nap). Inkább próbálok főleg levest,mivel ezelőtt nagyon keveset ittam és így a folyadékbevitelt korrigálom..
2013. dec. 19. 12:25
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem attól nem fogsz fogyni, hogyha nem eszel, hanem attól, hogy ha eszel de rendszeresen és TUDATOSAN!


Nem nagyon látok ebben az 'étrendben' pl. fehérjeforrást! Az hol van?

2013. dec. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A kalóriabevitelt és a szánhidrát bevitelt próbáltam csökkenteni és a folyadék mennyiségét növelni.. Gondoltam az a fránya 5 kg le fog így menni( amit főként a hasamról és csípőmről szeretnék) de semmi látszatja.. ezek szerint nem jól csinálom :((
2013. dec. 19. 12:28
 8/11 anonim ***** válasza:

Gyümölcsös joghurt: tele van cukorral

Frankfurti leves: tejföl, liszt, krumoli

Melegszendvics: kenyér, vaj



Ez egyik sem fér bele a tudatos diéta étrendbe!


Reggelizzél tartalmasabbat! Tojás, zabpehely.

tízóraira/uzsonnára egyed a natur joghurtot

próbálj meg több húst enni (csirke, pulyka)

uzsonna: párolt zöldség + roston csirkemell

és vacsorázz mondjuk sovány túrót.


Ez így még nem tökéletes, de ezek az irányelvek.

2013. dec. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5%

Például a joghurt és minden tejtermék azért van, hogy hízzanak tőle.


Például a kenyered olyan autoimmun gyulladást tud okozni, amitől hízol. Miért eszed ezeket, ha fogyni akarsz? Amíg nem tisztítod le a táplálkozásodat (zöldségekre, húsra elsősőrban) addig elég sokáig szívhatsz még.. a fogyással ami nem megy mint látod.

2013. dec. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

gyümölcsjoghurt, melegszendvics + 1 tál leves? ez neked a normális étkezés? ez gyakorlatilag azt jelenti hogy szinte csak iszol. a kalória bevitel csökkentés nem azt jelenti, hogy jóformán semennyit nem viszel be...

napi 3-5 étkezés rendszeresen, nem egyiknap megeszek 1 levest másik nap már 3 tányérral eszem össze vissza, meg mellé a második fogást valamikor... rendszeresen és normálisakat kell enni, hús zöldség tojás, és ahúst nem arra értem amit beleaprítasz a krumplis tejfölös frankfurti levesedbe.

2013. dec. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!