Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Power plate edzés vélemények?

Power plate edzés vélemények?

Figyelt kérdés
sziasztok szeretnem megkérdezni mi a tapasztalatotok a power plate edzésmodrol?sikerélmények?vagy más vélemény?
2013. dec. 19. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Baromság.
2013. dec. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
miert?
2013. dec. 19. 14:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Minden magas intenzitású edzés hatásos.
2013. dec. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A power plattel egy a baj, hogy nem edzés.


Ez edzés

http://www.youtube.com/watch?v=DxLGL4IkWb8

2013. dec. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szia, én 12 alkalmat voltam eddig (12x30-45 perc) és egy számmal kisebb lett a ruha méretem és a mérlegre állva már csak 75-76 között vagyok a majdnem 80 helyett. figyelek az étkezésre is, de azért sokszor becsúszik egy kis csoki, szóval nem vagyok annyira figyelmes. de például fehér kenyeret és cukros innivalókat nem eszem/iszom. nekem bevált, bár úgy látom itt mindenki ellen véleményen van. próbáld ki mindenképp, mert sokkal jobban megizzaszt mint gondolnád! én rendszeresen jártam fittnes edzésekre (alakformáló és spining) amik 60-90 perc között voltak és hasonlóan megizzadok itt is mint egy fittnes edzésen.
2014. máj. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!