Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lefogyhatok úgy pár kilót...

Lefogyhatok úgy pár kilót hogy nem mozgok csak keveset eszek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kövér csak van rajtam egy kis felesleg inkább husis vagyok.De vékony szeretnék lenni, de sajnos nincs időm mozogni suli mellett. Van olyan diéta amitől lelehet fogyni? Vagy ne egyek semmit?

15/L


2013. dec. 19. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Én semmit nem mozgok, csak amennyit feltétlenül muszáj. Mégis sokat fogytam diétával.
2013. dec. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lefogyhatsz a trükk: zöldség+hús. De mozgás nélkül, izomból sokat fogsz veszíteni.
2013. dec. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges.
2013. dec. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és valaki tudna ilyen diétát linkelni vagy küldeni?
2013. dec. 19. 17:46
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudunk. Hiszen küldtek neked, de képtelen voltál meglátni, nem?


Írták, hogy zöldséget és húst egyél, erre újra diétát kérsz.

2013. dec. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de mintaétrendekre értettem
2013. dec. 19. 17:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Szálkásító diéta, vagy szénhidrátszegény diéta néven keress rá. Arra azért számíts, hogy ha mozgás nélkül fogysz, akkor akármilyen vékonyra fogsz, "husis" leszel. Nem csak a kilókat kell csökkenteni, hanem a testzsír arányát ahhoz, hogy igazán jól nézz ki.
2013. dec. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mintaétrend, sosem értettem minek.


Semmilyen minta nem tudja, hogy te mennyi tojást kívánsz reggel. Semmilyen minta nem tudja, hogy mennyi húst kívánsz egész nap.. lehet nem is szeretsz minden nap húst enni.


Lényeg, hogy húsféle és zöldség adja az étrended gerincét, nem szorulsz rá irányításra, hogy hány falatot egyél, hogyan fűszerezd az ételedet vagy hányszor rágd meg. Arra vannak a receptes könyvek. A minőséget meg egyszerű eldönteni, mert hús, zöldség, tojás és olajos mag, max. némi gyümölcs. Nincs túlbonyolítás, könnyű és jó eredményeket lehet elérni.

2013. dec. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!