Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » HoesC fogyasztható fogyókúra...

HoesC fogyasztható fogyókúra alatt? Nem bírok állandóan vizet inni, jól esne egy kis üdítő. Úgy olvasom a flakonon, hogy C vitaminban gazdag,100%-os.

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hohes C tele van cukorral. Gyümölcscukorral. Nézd meg hány kalória 2 deci. Mintha megennél egy hamburgert.

Legalább vizezd jól fel.

2009. nov. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

???

43Kcal 1 liter.

Még ez is rajta áll a dobozon:

Hozzáadott cukrot nem tartalmaz.Természetes módon előforduló cukrot tartalmaz.

Zsír: 0.050g.

2009. nov. 25. 19:51
 3/9 A kérdező kommentje:
Hol láttad,hogy ilyen sok cukrot tartalmaz?
2009. nov. 25. 19:58
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, az összes ilyen 100%-os lé tele van kalóriával, ami persze nem gáz, csak annyival kevesebbet vihetsz be egyéb kajákkal. Viszont, ha a napi 2-3 liternyi folyadékszükségletet mind ebből akarnád bevinni, már nem maradnak "elkölthető" kalóriák. Egyik napról a másikra nem lehet rászokni a sok víz ivására ez tény, de, ha tudatosan csinálod, hamarosan hozzászoksz és nem lesz erőszak, ha még meg kell inni plusz 1 litert, amikor már az elsőt sem kívántad. Próbáld meg folyamatosan kortyolgatni az egész nap folyamán, de egy egész pohárral húzz le, mert, ha nem vagy szomjas, nem is esik jól. Egy kortyot viszont bármikor le lehet nyelni, tegyél mindig a közeledbe egy teli poharat és amikor csak ránézel, igyál egy kortyot. Ha kiürült, töltsd meg újra. Egy-két hét kell max, hogy a szervezeted hozzászokjon a folyamatos folyadékpótláshoz és utána már a vizet fogod kívánni, akkor meg már nem nehéz abból sokat inni.

A gyümölcslevek persze finomak, csak egyáltalán nem oltják a szomjat, a fogaknak sem túl jók nagy mennyiségben. (és ugye a kalória...)

2009. nov. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

43 kcal 100 ml!! nem 1 liter.

Gondolj bele, hogy 1 db narancs kb 50 kcal.

Gyümölcscukrot tartalmaz. Az ugyanolyan cukor mint más, csak könnyebben emészthető. De ugyanúgy felhasználod.

Sokan elfelejtik fogyókúra alatt, hogy jó a gyümölcs, de rengeteg zsénhidrát van benne.

Fogyókúránál pedig nem a zsír az igazi probléma, hanem a szénhidrát.

2009. nov. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Lehet teákkal is próbálkozni. Néhányuknak kifejezetten kellemes íze van (cukor nélkül, persze!): citromfű, menta. A csalán sem rossz.
2009. nov. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 igabcsy ***** válasza:

Sokáig én is kűzdöttem a vízivással. Egyszerűen nem csúszott le a torkomon.

Nálam az vált be, hogy teszek bele citromlevet. Legjobb ha igazi citrom levét facsarod bele, de én sokszor csak az olimpos citromléből zuttyantok egy kicsit a pohár aljába és felengedem vízzel.

Ha bírja a gyomrod, akkor próbáld ki. Ráadásul a citrom nagyon jó lugosító is.

Ezzel a sav-bázis egyensúlyodat is rendbe teheted.

2009. nov. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm!
2009. nov. 26. 15:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy reggel megiszom egy teljes pohár 100%-os gyümölcslevet, a nap többi részében vizet meg teát (ízesítés nélkülit), és ha még kedvem támad a gyümölcsléhez, akkor vízzel hígítom. De szoktam simán a vízbe citromlevet vagy mentalevelet tenni. (cserepes borsmenta)
2013. jan. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!