Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek? A merleg szerint...

Szerintetek? A merleg szerint ez 7kilo szerintetek?

Figyelt kérdés

Nov.15tol fogyozok es ezek voltak az adataim.


comb : 67cm

csipo : 119cm

mell : 101cm

fenek : 120cm


Ma :


comb : 63cm

csipo : 106cm

mell : 101cm

fenek : 110cm


a merleg szerint ez 7kilo szerintetek ? Aki ert hozza az megmondana :) Elore is koszonom szepen


2013. dec. 21. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a mérleg szerint 7kiló, akkor 7kiló, ezen mit nem lehet érteni?
2013. dec. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kivancsi voltam masok velemenyere is :D amugy koszi a valaszt :)
2013. dec. 21. 08:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi az hogy "csípő" és külön "fenék" is?


A csípődet a feneked legnagyobb részén kell mérned!


A derekadat és a magasságodat "illett" volna megadnod, ha valamilyen következtetést vársz!


Amúgy sejteni vélem, mit szeretnél.


Aki ésszel fogy, azaz nem koplalva, helyes fehérjebevitellel, megfelelő mozgással, az kisebb súlyvesztéssel is karcsúbb lesz annál, mint aki koplal és így a "nehezebb" izmaiból fogy többet, nem pedig a "nagyobb helyet elfoglaló, de könnyebb" zsírrétegből.


7 kilónál egyébként én már nagyobb centiveszteségnél jártam, de a mellemből is jócskán ment, míg neked nem, ezért nem lehet összehasonlítani.


Inkább a testzsírszázalékodat mérd meg valahol és azt monitorozd!

2013. dec. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Részlet a Sárga Kapszulából: "A testsúly csökkenése

adódhat bármiből, például vízveszteségből, izomveszteségből, az izmokban

tárolt szénhidrátok kiürüléséből vagy akár egy kiadós sz.@rásból is. Ez utóbbi példa azt

hiszem, durván mutatja, hogy mennyire illúzióban ringatják magukat, akik csak a testsúlyukkal

törődnek.

Az eredmény a tükörben látszik igazán: a mérleg teljesen mindegy,hogy mit mutat!"

2013. dec. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
7 kiló mínusz és nincs változás a mellbőségben, seems legit..
2013. dec. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hat en merem is magam es centizem is :) es esszel fogyokurazok:) es sokat sportolok :) es en annak orulok h a mellembol nem ment ..
2013. dec. 22. 08:04
 7/7 A kérdező kommentje:
amugy teljesen latszik rajtam es a regi gatyom is jo :) de meg van nagyon sok :) es koszonom a valaszotokat :)
2013. dec. 22. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!