Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le szerintem...

Hogyan fogyjak le szerintem lehetetlen?

Figyelt kérdés
2013. dec. 22. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
lehetetlen? akkor ne fogyj le.
2013. dec. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 yuda ***** válasza:

Hát komoly kérdést sikerült kiírnod, gratulálok.

Egyébiránt pedig úgy tudsz lefogyni, ha valamivel többet mozogsz és egészségesebb, vagy kevesebb ételt fogyasztasz, mint eddig.

Célszerű a mozgást diétás ételekkel ötvözni.

Mozgás ne legyen radikális, és akkor nem unod meg.

Ha "kényelmes" vagy, járj lehetőleg gyalog mindenhová: busz/autó helyett, -lépcső, bevásárlás....

2013. dec. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A kérdésedből látszik,hogy neked tényleg lehetetlen.
2013. dec. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ne bántsatok kérlek :( komolyan annak érzem mert életem végéig figyelgethetem mit eszek étrenddel mozgással különben visszajön az egész én imádok enni sokat és össze-vissza .. ez a bajom!
2013. dec. 22. 20:56
 5/10 yuda ***** válasza:

Igen, ez lett volna a következő tanácsom: fogyókúrának nem sok értelme van. Életmódváltás az, ami hosszú távra egészséges és jó befektetés.


Igen! Figyelned kell mit és mennyit eszel és akkor mi van?

Mi lenne, ha beletörődnél és akkor ez lenne az alap. Nincs ezzel semmi gond.

Amúgy pedig, -statisztikai adat nincs birtokomban, de szerintem az emberek jelentős hányadának egész életében figyelnie kell mit eszik, mert az életkor előre haladtával egyszerűen megváltozik az anyagcsere. Jobb ezt minél hamarabb tudomásul venni. Nem eheti azt és annyit az ember, mint 16 évesen, mert meglátszik. Ez van.


Másik dolog: okosak úgy tartják, hogy mindenből ehetsz, ha mértékkel teszed és inkább délelőtt.

Esti nasi, főleg lefekvés előtt a leglátványosabb növekedést adja.

2013. dec. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez van. Ha le akarsz fogyni,akkor figyelned kell a helyes táplálkozásra (is). Én a legjobb formámat úgy értem el,hogy úgy kajáltam és edzettem,mint egy testépítő.Romszálkás voltam,eres hassal.Most a munkám miatt nincs időm magammal foglalkozni,szarul is nézek ki,de lesz@rom,nem frusztrál.Tudom mit kell tennem ahoz,hogy megint jól nézzek ki.Majd eljön annak is az ideje.Sajátítsd el a tudást a megfelelő táplálkozáshoz és edzéshez.Ebben az internet nagy segítségedre lehet! Annyit,hogy ne a debil,női magazinok felé keresgélj,inkább a body-s oldalak felé kapizsgálj (ők tudják a legtöbbet a táplálkozásról)!
2013. dec. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen de pénz sincs rá,se a lelkiállapotom nem alkalmas.. mert az csak arra jó,hogy vagy semmit sem eszek egésznap olyan ideges vagyok vagy tömöm magam bánatomban a sok szarság miatt.. egyszerűen nem rézem,hogy sikerülne ez .. és nem tudom hogy billentsem át a gondolkodásom a siker felé
2013. dec. 22. 21:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha majd abbahagyod a kifogások gyártását, akkor írj ki kérdést. Minket nem, sőt, elárulom neked, a testedet sem érdeklik a problémáid. Vagy szerinted nem fogja a fölös energiát zsírként elraktározni, csak mert nincs pénzed/kedved egészségesnek lenni?
2013. dec. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nos, első lépésként talán gondold át, miket akarsz enni, válts életmódot s ha már tömöd magad, azt tedd egészséges, tápanyagdús ételekkel... Én hedonista vagyok, az önfegyelemre még csak nem is szoktam gondolni, de eléggé egészségtudatos vagyok ahhoz (s a testem is ad finom kis jelzéseket), hogy ne egyek össze mindenféle hülyeséget. Viszonylag sokat eszem, mert különben éhes maradok, s vannak kilengések, de alapvetően igyekszem követni a saját szabályaimat. Simán megszoktam, semmi önsanyargatás vagy különösebb akaraterőigény nincs, persze ehhez az kellett, hogy ne próbáljak magamra erőltetni valamit, ami nem passzol hozzám, csak valaki kitalálta, hogy az az Egyetlen Igaz Út.

Próbálkozz, találd meg a saját utadat, de ha 1-2 jó lépést teszel, az is valami...

2013. dec. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Figyi , a sok zaba nem boldogít , keress valami normális hobbit ami leköt és fejlődni is tudsz benne.Akkor talán nem eszel annyit. am meg használj övet, akkor nem tudod dugig zabálni magad, és gondolj bele, a sok pénz amit meg kajolsz, az mind 1 helyre kerül. szó szerint, szarrá teszed a pénzt... megéri ? és még szarul is érzed magad a külsőd miatt.
2013. dec. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!