Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ezt a videót végigcsinálom...

Ha ezt a videót végigcsinálom minden nap, és mellé keveset eszek, az is zöldség + gyümölcs lenne, kb mennyit fogyhatok 3 hét alatt?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=ocWjGpBrTjg

Lány vagyok,165cm és kb 70kg.


2013. dec. 29. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:

1. tornától nem fogsz fogyni.


2. zöldség és gyümölcsevéssel igen. De ha nem eszel húst, az azt jelenti, hogy nincsen egy igazi vadász párod, aki friss hússal lát el, tehát nem találtál magadnak ilyen férfit. Tehát.. nem vagy 100%-ig sikeres, tehát 3 hétig nem feltétlen bírnád tartani hogy csak tisztán zöldségeket és gyümölcsöket egyél.


Ha bírod tartani, akkor 3 kilót is fogyhatsz, de egyél húst (állati fehérjét és zsírt) !

2013. dec. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
már mért ne fogynék tornázól te szerencsétlen?:D a mozgás nagyban rásegít a formálásra és a fogyásra:)
2013. dec. 29. 22:08
 3/8 anonim ***** válasza:

Miért segítene rá a fogyásra?


Akkor nekem meg kéne halnom, mert igen sokat mozgok. Ehhez képest nem fogyok le, nyilván..


Nem a mozgáson múlik az egész, azért vagy zsíros mert sz.ar minőségű kajákat eszel te is mint mások, a formásodás meg valljuk be, szörnyen amatőr kifejezés az izomfejlődésre, vagy a fogyásra, vagy akármit is jelentsen ez a szó a csajoknál.


A videód nem rossz, de nincs is benne semmi különös. Sokkal jobb edzésprogramok vannak, amit minden nap végig tudsz csinálni az nem adott elég terhelést..


3 hét alatt még értelmes edzésprogrammal és jó étrenddel sem fogysz sokat, még ha értesz hozzá akkor sem.

2013. dec. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
attól még hogy te nem fogysz tőle,nem jelenti azt hogy más sem:) genetika. már máskor is pont azért fogytam,mert elkezdtem mozogni. és elnézést rosszul fogalmaztam meg a kérdést,nem csak zöldség meg gyümölcs,hanem egészségesebb ételek kisebb adagokban,pl hal és hús is!
2013. dec. 29. 23:14
 5/8 A kérdező kommentje:
és ha tudsz jobb edzésprogramot, mutatnál kérlek?:) Insanity-t is csinálom,annál jobb már nem lehet:)
2013. dec. 29. 23:15
 6/8 anonim ***** válasza:

csináld nyugodtan,fogsz tőle fogyni,de tényleg egyél húst is

amúgy meséld már el nekem,hogy mi az isten történt velem?tornázni kezdtem,még csak nem is csináltam nagy változtatást azon hogy mit eszek erre elkezdtek lemenni rólam a kilók és fogytam 3 nadrágméretet

te ezt minek nevezed ha nem fogyásnak?

2013. dec. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A fegyencedzés gyakorlatait is iktasd be ez és/vagy az Insy mellé. :)
2013. dec. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
a tényleges fogyás 30-40 nap után indul be.....
2014. jan. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!