Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel érhetek el...

Milyen módszerrel érhetek el ilyen eredményt, ennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

[link]


16L



2013. dec. 30. 20:45
 1/5 Tetraedrit válasza:

Istenkém, remélem nem akarsz ennyire lefogyni. ez nem egészséges. a lány az első képen picit molett de nem csúnya. a második és harmadik képen már túlzottan lesoványodott. én ezt már kórosnak tulajdonítom. az első két kép közti átmenet lenne a megfelelő.


válaszom a következő: a 90 napos diéta nagyon jó a fogyásra. természetesen nem mindenki ugyan annyit ad le bizonyos időn belül. érdemes megpróbálni ezt a fajta diétát. nem tesz kárt a szervezetedben. rengeteg ismerősöm van pozitív véleménnyel róla.


radikálisabb ha nem étkezel megfelelően. ezt ne próbáld ki semmiféleképpen mert kórházi ingecske lesz a vége és nem gyerekméretű ruha.

2013. dec. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ :). még jöhetnek :D
2013. dec. 30. 21:09
 3/5 anonim ***** válasza:
az utolsó képen már egy beteg nő van
2013. dec. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
csak a második képig érdekelne. az utolsó szerintem is sok.
2013. dec. 30. 21:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Szálkásító étrend és aerob.

Ehhez még súlyzózni se kell, de ajánlom, ha jobban akarsz ennél kinézni...:D

Nekem nem tetszik az alakja, a harmadikon meg sovány is már.

2013. dec. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!