Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék. Miket...

Fogyni szeretnék. Miket ehetek fogyókúra alatt?

Figyelt kérdés
Sokat hallottam azt, hogy lehet enni túrót, zabpelyhet és natúrjoghurtot csak nem merem megenni, mert félek hogy mégsem szabad mgenni.
2014. jan. 2. 08:22
 1/7 anonim ***** válasza:
mindent lehet enni-csak keveset
2014. jan. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csoportosítani kell az élelmiszereket, és annak megfelelően elosztani 4-6 étkezésre.

Sovány húsok, zöldségek (csirke/pulykamell, marha) (0-24)

Sovány túró (0-24)

Összetett rostdús szénhidrátok és zsírosabb húsok, délután kb 3-ig. (Sertés hús, csirke/pulyka comb-nyak) (natúr ízesítetlen zabpehely, teljes kiőrlésű lisztből készület ételek.

Egyszerű szénhidrátok (cukor, fehér liszt) párizsik, parizerek, virslik, zsíros sajtok felejtősek diétában.

2014. jan. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fogyókúrázni nem szabad! Détázz! Zabpehely mehet reggelire,sovány túró lefekvés előtt,a joghurtot ne eröltesd!
2014. jan. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még a tojás is jó, hasznos, tápanyagban gazdag. Este, reggel és ebédre is eheted.
2014. jan. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A zabpehely szénhidrátnak jó. De azért ne mértékkel azt is, mint minden mást. Sovány túrót eheted. Tökéletes vacsora. Natúr joghurtot én magába nem eszem, csak ha tejföl helyett kell használni, de azt sem sűrűn. És a mozgás nagyon fontos!!
2014. jan. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok * mértékkel azt is, mint minden mást
2014. jan. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek:) tojást azt nem nagyon szeretem. A túró az jó lesz, inkább nem eszek zabpelyhet az lesz a legjobb. Mozogni szoktam minden nap 1 óra futás.
2014. jan. 2. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!