Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem mondani olyan...

Tudnátok nekem mondani olyan ételeket amit ehetek a fogyókúra alatt?

Figyelt kérdés
Napi étrend?
2013. szept. 5. 15:51
 1/3 anonim válasza:
mindent lehet enni ha mozogsz rendszeresen. Hülyeség a fogyókúra. Ha már mindenképp fogyókúra akkor csináld úgy hogy mindenből kevesebbet eszel és nem falod be a fél hűtőszekrényt. Ha sokszor eszel keveset akkor pörög az anyagcseréd. Éhezni hülyeség továbbá az is hülyeség ha valaki nem eszi azt amit megkíván mert ő fogyózik. Lehet mindent enni ami jól esik csak mértékkel és mozogj sokat.
2013. szept. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

cézár saláta, görög saláta, zsírszegény túró, joghurt, zsírszegény tejjel zabpehely, lecsó, tojás, hal, sok csirke, gyümölcs, sok zöldség (minden étkezés harmada zöldség legyen)


Csomó leves jó pl. fokhagymakrém leves

2013. szept. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jaj hát millióféleképpen lehet fogyni, válassz olyat, ami összetételében megfelelő, egészséges, nem túl kevés és a Te lehetőségeidhez, ízlésedhez passzol, úgyhogy könnyen tartható Számodra...

Visszaolvasva találhatsz pár tippet, kissé ellentmondunk egymásnak itt a gyk-n, a táplálkozás már csak ilyen.

Személy szerint az életmódváltásban hiszek, nekem a szénhidrátcsökkentés vált be, ami nálam magas zsírfogyasztással párosul, mert én nem tudom nagyon megemelni a fehérjebevitelt. De rengetegféleképpen lehet egészségesen étkezni, s ez emberfüggő is, ami nekem szuper, az Neked lehet rosszullétet okozó...


Amennyire én tudom, bárkit kérdezel, nem tilt el a nem hüvelyes zöldségektől ;) Azokat tuti eheted. (Egy fanatikus ketogén diétázó beszólhat, ha 2 pofára eszed a sütőtököt, de szerintem az is remek.)

Nyilván elegendő fehérje is kell, lehetőleg minőségi forrásból (hús, tojás, sajt - itt már megoszlanak a vélemények, hogy eheted-e ezeket s mekkora mennyiségben. a maglisztekben is sok a fehérje, ez egy igen friss felfedezésem :D úgyhogy az olajos magvakban is, csak azokban a kalóriatartalom is magas, ami mondjuk nem baj).

Egy kevés gyümölcs is mehet, ha engem vagy sok más embert kérdezel, egyesek szerint nem, de azokkal nem tudok egyetérteni.

A glutén elhagyása az életem egyik leghelyesebb döntése volt, de mások szerint bele fogok halni/betegedni. Pedig nem.


Hallgass a testedre, olvass utána, döntsd el. Ha csak a gyk-t kérdezed, túl sok kérdőjel magad a fejedben. Nincs egyetlen helyes, mindenkinek jó és mindenki szerint követendő recept...

2013. szept. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!