Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A rizs+csirkemelltől híztam meg?

A rizs+csirkemelltől híztam meg?

Figyelt kérdés
Heló, szóval tesóm hazaköltözött kb.1 hónapja és azóta anyu rizst csinál állandóan meg csirkemellet, mert tesóm gyúr és az kell neki és én is ezt eszem. Szerintem ezért felszaladt 4-5 kg pluszba meg a karácsony is itt volt amikor voltak egyéb finomságok is és azt is pusztítottam! Lehetséges hogy ettől híztam meg és ha abbahagyom ezt a kaját és áttérek változatosabb étkezésre akkor lemegy a most felszedett kg ?
2014. jan. 5. 18:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tesód gondolom tömeget növel, ezért eszi a rizst. Te fogyni akarsz, miért az ő étrendjét követted? :D
2014. jan. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Így van, tesód tömegel, tömegnövelő étrendet követ. Te ezt etted, és meg is lett az eredménye. :D
2014. jan. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
gyúrj te is.
2014. jan. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Biztosan benne van a karácsonyi evés is, hogy felszaladt pár kiló, de az új étrended is. Egyél csirkével salátát :) Akkor biztosan visszamész az eredeti súlyodra.
2014. jan. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Csirkemell-rizsből is lehet enni annyit,hogy szálkásodj tőle.Ha tömegnövelő mennyiséget tolsz az arcba és nem edzel,akkor elhízol. (Egyébként is feljön több-kevesebb zsír tömegeléskor)
2014. jan. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%

Inkább gyúrnál te is, ha már a kaját készen kapod hozzá!

Akkor legalább izom is ment volna fel rád nem csak a zsír!

2014. jan. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Adott a jó kaja, lemennél akár heti háromszor edzeni még a végén jól is néznél ki
2014. jan. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Bakker, oda karok költözni :D

Amùgy inkàbb a karàcsony, rendes tömegelèsnèl 1-2 kg jönne havonta maximum. Ha tesòm lennél leütnèlek hogy eleszed a kajám :D

2014. jan. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

volt pár hónap hogy eljártam én is kondiba de nem nagyon jött be. amúgy kondi nélkül is elég jól nézek ki, mert járok kosarazni heti 3x haverokkal és nyáron bringázok szinte állandóan. amúgy 180 magas és 74 kg vagyok most!

egy hónapja meg 68-69 között voltam

2014. jan. 5. 20:25
 10/12 anonim ***** válasza:
De amúgy ne a kilókat nézd hanem azt amit a tükör mutat.
2014. jan. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!