Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem értem, hogy minek kell...

Nem értem, hogy minek kell étrend kiegészítő, fehérje porok meg ilyenek, mert azt rendes ennivalóból is be lehet vinni, nem?

Figyelt kérdés
Örülni kéne hogy tömegnöveléskor ehet az ember jó sokat...nem?
2014. jan. 6. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, ha a kajából tudod fedezni, akkor teljesen jó. De pl edzés után praktikusabb fehérjeport inni, az villámgyorsan felszívódik, olyankor meg az kell.
2014. jan. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dr filippo ongaro ***** válasza:
Az a gond nem tudod mikor kell alkalmazni táplálék kiegészítőt és, hogy mik azok! Minek autó gyalog is el juthatsz Bécstől Budapestig, nem?
2014. jan. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nos én pl. nem tudok napi 120 gramm fehérjét bevinni szilárd táplálékból, így kényelmesebb meginni 1-2 adag fehérjeport.
2014. jan. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert valaki nem szereti tömni magát, de az izomhoz kéne a fehérje.
2014. jan. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még az a jó,hogy te "okos" vagy,a többi "idióta" vegye csak a tápkieget... Biztos sokat olvastál,tájékozódtál ezügyben.Ja, hogy nem szeretsz olvasni...
2014. jan. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

azért tettem fel nyilván a kérdést mert nem tudom. Most nem értem, hogy mi a gond!!

A normális válaszokat köszönöm :))

2014. jan. 8. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!