Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni akarok! 12 éves vagyok...

Fogyni akarok! 12 éves vagyok 159cm 46 kg. de hogyan?

Figyelt kérdés

milyen tippeket adnátok ? mit egyek reggelire ebédre vacsorára?visszafogom magam amikor eszek aminek anyáék nem örülnek nagyon.. azt mondják majd lenövöm.. de az mikor lesz..! mit csináljak hogy eltűnjön a hasam? mivel még fiatal vagyok ezért nem olyan edzésekre gondoltam pl.hogy súlyzózás vagy ilyesmi ,azért még növök meg ilyenek..

már 3 napja este 5-7ig folyamatosan hasprést csinálok meg egyéb ilyen hasast. jó ha így folytatom vagy valami másra váltsak át? szerintem valami izzasztó edzés jót tenne.



2014. jan. 6. 17:05
1 2
 1/11 piriiiiii ***** válasza:
90%

Jesszus 1.: sehogyan ne fogyj! Tökéletes vagy Te így.

Sportolj legfeljebb.

Jesszus 2.: öttől hétig?? Valami izzasztó edzés?? Nem vagy komplett.

2014. jan. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:) igen. sokan mondják hülye vagyok hogy le akarok... de akkor is nem tetszem magamnak:( lapos hasat akarok:( szar a tömegből kilógni...
2014. jan. 6. 18:04
 3/11 anonim válasza:

Úúúristen. Hogyhogy kilógni a tömegből? O.o Nem vagy te valami 120 kilós torzszülött...Pont tökéletes a súlyod.:)

(amúgy az ideális súlyt úgy tudod kiszámolni, ha a magasságod utolsó két számából, ami most 59, kivonsz tízet és így az eredmény hogy 49 kilónak kéne lenned.:D) De ha már egy kicsit le akarsz fogyni a súlyodból, akkor ne koplalj, hanem egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, igyál sok sok vizet, és sportolj. Bármi lehet az futás, torna, tenisz...

2014. jan. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2014. jan. 6. 21:39
 5/11 anonim válasza:

gratulálok... a 46kg az pont hogy nem sok-.-"

a koplalással meg nem lefogysz, hanem megbetegszel...

és ne akarj úgy kinézni, mint egy anorexiás, mert undorító, ha valaki olyan vékony, egy normális férfinak az nem jön be... (persze későbbre gondoltam, tudom, hogy még csak 12)

2014. jan. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
tudom tudom nem akarok anorexiás lenni mert ha nem eszek akkor beindul a zsírosodás :) de ha élőbe látnád akkor tényleg van hasam és barátaim is mind lapos hasúak van amelyik 44 kilóval van amelyik 54..de ők már 13 évesek.
2014. jan. 8. 15:05
 7/11 anonim válasza:
42%
hülye a kérdező...
2014. jan. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Már így is vékony vagy, ennyi idősen különben sem kellene fogyókúrába kezdeni.Mivel nincs helyi zsírégetés a hasprésektől nem lesz lapos a hasad, maximum izmosodni fogsz.Menj el futni,biciklizni,úszni.. Ne egyél cukros ételeket, kerüld a fehér lisztet és vizet igyál üdítők helyett.
2014. jan. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Jesszus nehogy fogyni akarj mar en itt szenvedek 13 eves vagyok 161 cm csak 2-vel több mint te es 41 kg barmit eszek nem hízok egy kilót sem inkabb sportolj sokat pl focizz :)
2014. ápr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
én13/L vagyok, 40 kg, 162 centi. ne akarj fogyni! jó az alkatod! és amúgy szobabicikli ha nagyon szeretnél sportolni. naponta 20 perc és eltűnik a ,,Hasad''
2014. okt. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!