Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vacsira 150g natúr joghurtot...

Vacsira 150g natúr joghurtot vagy egy közepes almát egyek?

Figyelt kérdés
Fontos, mert ez az utolsó étkezés és már fél7 van. A kettőben közel ugyan annyi kalória van, de úgy tudom gyümölcsöt este jó enni. Segítsetek!! Tartanom kell az újévi fogadalmam :D
2014. jan. 6. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább a joghurt.
2014. jan. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
IGEN MÁR MEGETTEM :DD köszi :P
2014. jan. 6. 18:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy mindkettőt javasolják avatott szakemberek. Én azt mondom, reszeld le az almát, mert így a bélrendszered köszöni meg. Ha csak úgy elrágcsálod akkor a gyomrod. Persze attól függ, milyen fajtájú alma. Édes savanyú kásás valami külföldi cucc.

A joghurt szerintem kevés. De Te tudod, és Te érzed. Az biztos, hogy jobb, mint bikákkal álmodni egy tányér csülkös bableves miatt.

2014. jan. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3. Reszelve mitől lesz más az alma??
2014. jan. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
joghurt... az alma gyümölcscukrot tartalmaz, amit már aznap nem valószínű, hogy fel fogsz használni. de én inkább halat, csirkét ennék a helyedben!
2014. jan. 7. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. A gyomornak nem kell sokat dolgoznia, amíg a rágással aprított almát feldolgozza. Az almapüré kiváló bélregeneráló hatású gyümölcs. Magas pektin tartalma miatt. De ott van, hogy avatott szakemberek szerint. Mellesleg ezért adnak reszelt almát gyomorrontásra.
2014. jan. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A megrágott alma ugyanolyan állagú, mint az almapüré, ezért vannak a fogaink.
2014. jan. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!