Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem is vagyok...

Mit csináljak? Nem is vagyok éhes de mégis eszem :/

Figyelt kérdés
Érzem hogy tele vagyok mégis elkezdek enni de nem tudom hogy miért :| tudom, hogy akaraterő kéne ehhez..de nekem az sajnos nincs. mit csináljak hogy ne egyek ha már tele vagyok?? kérlek segítsetek! :)) 14/L

#fogyókúra #éhség #nem vagyok éhes mégis eszem
2014. jan. 6. 18:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Valószínűleg unalmadban eszel, így az a megoldás ha lefoglalod magad.

Az is segít ha nem tartasz otthon nasikat, csak egészséges dolgokat, amikből ehetsz ha rád tör a kényszer (pl. egy zacskó chips helyett megeszel egy zacskó salátát).

2014. jan. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Detto. Én idegességembe ennék. Próbálom megállni, muszáj. Gondolj arra milyen akarsz lenni és ha eszel nem leszel olyan.
2014. jan. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Csinálj üres forró teát és azt iszogasd. vagy rágózz. Gyakran moss fogat.
2014. jan. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Miket eszel? Egy nap alatt mit, és egy-egy ilyen "falásroham" alatt mit?

Induljunk ki abból, hogy a tested nem hülye, és valószínűleg csak kompenzálni akar valamit. Nagy valószínűséggel olyan tápanyagokra vágyik, amiket jelenleg nem adsz meg neki.

2014. jan. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

elég rendszertelenül eszem..

általában sosem reggelizem(csak hétvégén reggelizek)..mert nincs rá időm a reggeli rohanás miatt:s

mikor hazaérek a suliból 2-kor akkor szoktam enni valami főtt kaját (pl. csirkemellet + kis rizst)

ezután pedig mindent összevissza eszek és mégis úgy érzem hogy még tudnák enni (am így az egész étkezésem kb. 1200kcal) :/ pedig már sokszor hányingerem van

2014. jan. 6. 21:01
 6/13 anonim ***** válasza:

Vigyázz, ha sokat torkoskodsz a konyhában, te is így fogsz kinézni!

(0:28-tól) https://www.youtube.com/watch?v=u1QIbENq66w

2014. jan. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát így nem csodálom ha este annyit eszel amennyit birsz. ha reggel rohanás van kelj fel 20percel korábban suliba meg vigyél kaját. így talán elkerülöd ezeket.
2014. jan. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A reggeli rohanás a legnagyobb hiba és az, hogy kihagyod a reggelit! Érdemes negyed órával hamarabb felkelni és nyugodtan elmajszolni egy tk. zsemlét sonkával pl.

Az ebéded pedig legyen laktatóbb, hogy tényleg jól lakj. Délután 3 körül szintén egyél még valami laktatóbbat, utána viszont foglald el magadat, és gondolj a hájas emberekre, hogy nem akarsz olyanná válni.

2014. jan. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:)
2014. jan. 7. 14:43
 10/13 anonim ***** válasza:

4. válaszoló ismét

Ok, akkor ezt nagyon sürgősen hagyd abba, mert így csak kikészíted a tested. Reggelire mindenképp egyél valamit, ha mást nem, akkor gyümölcsöt, vagy egy nagy pohár gyümölcslevet. Ebédre a főtt kaja jó, bár ez is attól függ, miből áll. Ha utána elkezdesz még zabálni, akkor az valószínűleg attól van, mert nem jutott elég energiához a szervezeted. És most jön az ördögi csavar: ha ekkor elkezdesz, csokit, chipszet meg a szokásos kekszeket majszolni, akkor ettől nemhogy jobban éreznéd magad, sőt! A tested úgy érzékeli, hogy nem elég, hogy éhezteted, de ráadásul még egy csomó "testidegen, méreganyagot" is bejuttatsz neki. Mi történik? A test gőzerővel és energiát nem kímélve igyekszik megszabadulni tőle. Következmény: energiahiány+energiavesztés=rohadt nagy energiahiány amitől megint rád jön a kényszer, hogy zabálni kezdj.

2014. jan. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!