Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fél év alatt le tudok adni 12...

Fél év alatt le tudok adni 12 kg-ot?

Figyelt kérdés

Kb. 180 cm magas lány vagyok és 78 kg. " Fénykoromban" 64 kg voltam, elérhetem ezt az álomsúlyomat 6 hónap alatt?


Heti minimum 4-szer 1 órát edzek ( aerobic vagy spinning), és egészségesen étkezem, viszont sajnos ülőmunkát végzek.


Előre is köszönöm a válaszokat! 23/L



2014. jan. 7. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
El.
2014. jan. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
El, de nagy kitartással. Viszont előbb nézd meg nagyanyáid alkatát, várhatóan rájuk fogsz hasonlítani leginkább és ennek alapján a "reál-súlyodat" állapítsd meg, ne az álomsúlyt. A természetet úgysem tudod megerőszakolni.
2014. jan. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Abban az eltorzult "fénykorban" nem volt a súlyod ideális. Nagyon kevés férfinak tetszenek a "csontrakéták"! Sokan természetesen kompromisszumot kötnek és elfogadnak, ha egyébként más területen normálisan tudsz gondolkodni.


Mivel státuszszimbólum, a magas egzisztenciájú urak szeretnek megjelenni hasonló adottságokkal rendelkező "dekoratív" hölgyekkel, de lefeküdni már inkább a normális súlycsoportúakkal fognak.


Elérheted ezt az "álomsúlyt" rövidebb idő alatt is, kemény munkával, nélkülözéssel, kompromisszumokkal, ha ennek szenteled az életed. Nem szabad utódokra gondolni, mert akkor vagy egészségesen élsz és akkor elszáll az álomsúly, vagy nélkülözöl és akkor nem leszel egészséges.


Most még abban a korban vagy, hogy bátran vállalhatsz gyermeket, de minél később teszed, annál nagyobb a genetikai rendellenességek kockázata. Sokan 35-40 éves korban teszik ezt és csodálkoznak, hogy a kis utódok rengeteg apró problémákkal küszködnek! Elhallgatni el lehet, de megszüntetni nem.

2014. jan. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, de neked elég kevés lenne a 64kg a magasságodhoz. Bőven elég 8-10 kilót fogynod, ne akarj csontváz lenni!
2014. jan. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3 hónap alatt is le tudod adni
2014. jan. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 182 cm-es lány vagyok, a súlyom annyi mint a tiéd. Most álltam neki egy kicsit visszavenni, mert az ünnepek alatt az a 3 kiló felugrott. A 74-75 kg szerintem teljesen ideális. Az általad emlegetett fénykorba /én 68 kg voltam/ ne akarj visszamenni. Neked nem volt kényelmetlen? Engem böktek a csontjaim még így is. Amikor vezettem, a csípőcsontom összeért a bordámmal, ki kellett ékelnem, hogy ne fájjon. Leülni párna nélkül szinte lehetetlen, mert annyira fáj. Borzasztó kényelmetlen. Nem is értem, hogy hogy bírják a "cicák" vagy anorexiások ezt.


Amúgy szerintem a mi magasságunkkal a túl kevés súly olyan botsáska látszatot kelt. A pasiknak nem hogy tetszeni nem fogsz 64 kg-mal, de még rád se fognak nézni. Hidd el szeretik ha van ott valami a csonton kívül is.

2014. jan. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Az a baj, hogy én a hasamra és a csípőmre hízok,és hiába vagyok magas, nagyon kidudorodik a hasam. :-( Nem természetből vagyok ilyen, sajnos az utóbbi 1 évben nem mozogtam sokat és mellette sokat ettem.:-(
2014. jan. 7. 15:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen alkatú vagyok most épp, csak 20 centivel alacsonyabb nálad. Normális értékű testtömeg-indexem van, súlyra nem kell és nem is akarok fogyni semennyit, viszont aránytalanul nagy a hasam és a fenekem is. Ezen nem fogyókúra segíthet, hanem alakformálás, azt pedig a megfelelő mozgással lehet elérni.
2014. jan. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!