Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Járjak konditerembe? (többi lent)

Járjak konditerembe? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szívesen járnék konditerembe, mert fogyni szeretnék, de anyám eléggé ellenne van- nem tiltotta meg, csak ellenzi, mert szerinte drága ( 16 alkalom 5 ezer), és úgysem járnék, otthon szerinte ugyanazt meg lehet csinálni stb. tehát teljesen elvette tőle a kedvem. Szerintetek érdemes járni, vagy anyámnak igaza lehet?

2013. okt. 4. 20:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Amúgy 16 éves lány vagyok.
2013. okt. 4. 20:09
 2/7 anonim ***** válasza:
Otthon másfajta edzést tudsz végezni mint egy konditeremben hiszen ott vannak speckó gépek. Ráadásul a teremben találkozhatsz emberekkel és nem egyedül edzel. Természetesen az otthoni edzés is nagyon jó. Próbáld ki a termet ha van kedved, veszel egy bérletet és ha nem jársz akkor edzel otthon.
2013. okt. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem lenne kedvem, csak anyám tesz mindig megjegyzéseket, és eddig ezért nem mentem. Az itthoni edzéssel az az egy bajom van, hogy ha nincs kedvem, nem csinálom, és kész. De ha vettem bérletet a konditerembe, akkor oda elmegyek, ne menjen kárba a pénzem. Kicsit tartok a többi embertől, hogy megszólnak, de nem miattuk megyek, hanem magam miatt :) Köszi a választ, azért még várok véleményeket :)
2013. okt. 4. 20:51
 4/7 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Ha már jártál egyszer konditerembe, szinte minden gépet tudsz pótolni képzelettel, mert emlékszel, hogy milyen izmokkal dolgoztál. És akkor már egy gumilabda, gumiszalag, egy pár súlyzó is elég otthon.

A fegyelemmel kapcsolatban igazad van: ha kifezetted, jobban elmész. És ha már hozzászoktál, akkor hiáányzik, ha nem mész.

A konditerem előnye még, hogy (hehe, legalábbis én) a szociális életem egy részét ott élem. Kapcsolatok szövődnek, és sokat tanulunk egymástól.

Ettől függetlenül, évek óta gondolkozom, hogy megújítsam-e az éves bérletemet. Az idén is. :)

Összefoglalva: kezdésnek nagyon jó elmenni.

2013. okt. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat! Az a baj, hogy mindig keresztbe tesznek.. ma délelőtt kitaláltam, hogy szombat van, elmegyek, kedvem is van hozzá, össze is pakoltam minden, erre anyám bejelenti, hogy fél óra múlva irány ki fát vágni, szóval nem mehetek. Fa vágásnál semmi különösebb dolgom nincs, de akkor is itt kell lennem. És minden hétvégén és hétköznap kitalál valamit, soha nem tudok miatta elmenni.
2013. okt. 5. 07:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát amúgy szerintem 16 alkalom 5 ezerért elég jó, de gondolom akkor nem pesti vagy.:D

Én 10 alkalmasat vettem 5 ezerért, és még az is egész jónak számít.:)


Egyébként veszel 1x, az annyira nem egetrengető, és utána meglátod. Úgy gondolom érdemes lehet egyszer venni egy bérletet.:)

2013. okt. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedvezményesen kapom, amúgy meg kétszer ennyi. De amúgy igen, vidéki vagyok :) Szeretnék is eljárni, de itthon mindenki ellenem van. Igazándiból bármit találok ki, ellenem vannak, ugyanez volt amikor diákmunkára akartam menni, amikor boxolni szerettem volna járni, amikor táncolni jártam- ezért abba is hagytam hamar-..
2013. okt. 5. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!