Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma? (bővebben...

Mi lehet a probléma? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nos, az a helyzet, hogy tök egészségesen táplálkozom, nem eszek sokat, és járok konditerembe is minden nap.

De nemhogy fogyok, neem, HÍZOK! Ez miért van? Teljesen ki vagyok borulva!:(



2013. okt. 8. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Írd le a mai napodat! mit ettél, mennyit, teszel e cukrot a teába, iszol e sört, kávét? Mindent részletesen. Mennyit sportolsz.


Sokan vannak így vele, hogy nem tudják mi a gond. Pont van egy ilyen műsor is a tv-ben, ahol próbálják kideríteni miért nem fogynak az emberek.


Addig is p

róbáld ki a zöldteát, az gyorsítja az anyagcserét:)

2013. okt. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A kérdés, hogy milyen magas vagy, hány kg, illetve nö vagy férfi. Ugyanis lehetséges, hogy már most is túl sovány vagy.
2013. okt. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

15 éves lány vagyok, 174 cm és 65 kg, szóval nem vagyok vékony:D

Nem iszok alkoholt, se kávét, reggelizek, ebédelek, és 6ig bezárólag vacsorázok is rendesen. A napi "nasi" adagom egy-két túrórudi.

2013. okt. 9. 22:23
 4/9 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Normális. Nő az étvágyad, javul az anyagcseréd és izmot építesz. Látatlanban mondom.

Ha fogyni akarsz, a kaja az első és nézesd át az edzésprogramodat is.

2013. okt. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Most látom, mit írsz. Jóasszony, te 174 centivel 65 kilóval nem lehetsz nagyon kövér. :)

És mennyit iszok újabban a konditeremben vizet?

2013. okt. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyok nagyon kövér, deeee azért ha elesek, puhára esek!!:D

És.. hát, naponta olyan 1,5l vizet megiszok. Nem szedek iylen gyógyszereket meg izomtablettákat vagy nem tudom mik azok:D

2013. okt. 10. 23:04
 7/9 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen, és ilyen magassággal, gondolom "nagydarabnak" számítasz.


Én is átéltem ezt. Most 19 éves vagyok, 178 cm és 55 kg.

15 évesen 63 kg voltam és kb annyi centi mint te most.

Nagydarabnak éreztem magam, és sehogy nem tudtam lefogyni, de végül is magától beállt, remélhetőleg neked is így lesz.


Azért próbálj ki valamit: 1-2 hétig mellőzd a kenyeret, a tésztát és a krumplit is.

édességet egyáltalán ne egyél, és zsíros ételeket se.

tehát marad a saláta,zöldségek, barnarizs, hal ,soványhús, tojás, tejtermékek.

cukrot egyáltalán ne fogyassz. Helyettesítheti nyírfacukor vagy édesítőszer.

Ez nem jelenti azt, hogy bármikor is éhes maradsz, mert mindig egyél annyit, amennyivel csillapítod az étvágyad. Napközben fogyassz joghurtitalt, és kefírt.


Ha így se fogsz fogyni, fordulj szakemberhez, hátha segít.


Ettől

2013. okt. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Nem tudok mit mondani. Pontosan így jártam, a konditeremben már minden edző (spinning, Pilates, erőnléti) tudta, hogy nem fogyok, pedig látták, hogy nem kíméltem magam. Elküldtek orvoshoz, vért vettek pajzsmirigyre, hogy nem attól van-é. Attól sem volt.

Akkor mondtam, hogy jó, ez van (én már közelebb vagyok az ötvenhez, mint a negyvenhez). És egy hónap paleóval lement hat-hét kiló. Abbahagytam, visszajött. Most el kéne döntenem, hogy átálljak egy teljesen más táplálkozásra (amivel nem feltétlen értek teljesen egyet), vagy maradjak a mosti súlyomnál és éljek, ahogy akarok. Nekem szimpatikus nagyon a paleó, de nem akarnék egész életemre lemondani tésztáról, kenyérről, babfélékről (és csokiról).

Te még esetleg kaparászhatsz abban az irányban, hogy nem túl sok cardiót csinálsz-e, mert bizonyos edzők szerint hülyeség. Azt mondják, hogy nézd meg, a "kövérek" mit csinálnak (kardióznak) és mit csinálnak a deli legények (súlyzóznak és váltott edzést nyomatnak percenként változtatják a magas pulzusszámot az alacsonnyal, elfelejtettem a nevét, köredzés vagy mi). Nekem nem segített. :) de én öreg vagyok. De ne add fel még.

2013. okt. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Izomtabletta :D:D:DD
2013. okt. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!