Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 17 eves lány vagyok,158 cm,...

17 eves lány vagyok,158 cm, es kb 74 kg. tudom hogy ez koromhoz és magasságomhoz képest egy kicsit sok, de hogyan tudnék a leghatékonzabban lefogyni, úgy, hogy a sulyomat meg is tartsam?

Figyelt kérdés
Nem eszem sokat, mégis olyan tipus vagyok aki kevéstől is hamar elhizik.
2008. júl. 16. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem. Ha fogyni akarsz, akkor hogyan akarod egyszerre a súlyodat is? A sportot tudom ajánlani, elég napi 10-15perc kocogás is ha mellette odafigyelsz az étrendre. Többször kevesebbet, minőségi ételeket fogyassz!
2008. júl. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha 17 évesen 158/74 vagy akkor ott valószinüleg van zsírfelesleg csak épp egyenletesebben elosztva. Mert az még férfiban is elég tetemes izomtömeg lenne:). Tehét diéta és mozgás. Egyszóval életmódváltás. A fogyás csakis testsúlyvesztéssel következik be.
2008. júl. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mármint úgy értettem, hogy miután lefogytam, hogyan tudnám azt a súlyt megtartani...

És köszi az eddigi válaszokat. :)

2008. júl. 16. 20:47
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg az életmódváltás éa nem a sztárdiéta. Ha szépen lassan havi kb.2 kg-al adod le megfelelö mozgással akkor mire eléred a céltömeged megtanulod milyen ételekböl mikor mennyi fogyasztható. Milyen sporttal tudod az esetleges rosssz kajálásokat ledolgozni. És ha tudod milyen fáradtság volt leadni jobban fogsz vigyázni.
2008. júl. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia 17 éves lány! Megértem a problémádat,mert én is átéltem pár éve. Én jóindulattal 160 cm vagyok és 89 kg voltam.

Jelenleg 70 vagyok. Amit szerintem érdemes lenne kipróbálnod,az a norbi update. De vigyázz,ne vidd túlzásba,hanem csak okosan. Ezt azért mondom,mert én nem vigyáztam magamra és 1 hónap alatt leadtam 10kg-ot,aminek az lett a vége,hogy egy nap rosszul lettem,majdnem elájultam,és jött az ügyelet este. A szüleim persze nagyon megijedtek. SZóval ne akarj drasztikusan lefogyni,hanem adj időt magadnak és a szervezetednek az átállásra. És, fontos a mozgás,a sport,mert még jobban is fogod magadat érezni tőle. Semmiképpen sem ajánlom,hogy bármiféle fogyasztószert kipróbálj,mert ezek veszélyesek. Remélem segítettem neked,és sok sikert kívánok. Angéla (20)

2008. júl. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
10%

én azt tudom mondani hogy semmisem izzasztott meg jobban mint amikor tavaly nyáron fogtam egy hiltifúrót, tettem bele egy spiccvésőt, majd elkezdtem vésni a betont bratyó fürdőszobájában, tudni illik átlett helyezve a zuhanykabin, és kellett csinálni egy lefolyot a szoba másik végébe, és azt elvezetni egészen az eredeti lefolyoig.

heló

2008. júl. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!