Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet, hogy én már sohasem...

Lehet, hogy én már sohasem fogok lefogyni?

Figyelt kérdés
Mióta megszületett a kislányom azóta nincs egy nyugodt percem sem.Állandóan azon agyalok,hogy mi lesz ha valami baj éri.Én biztos nem bírnám ki.Nekiugrottam nem egyszer a fogyókúrának de hatástalan volt mert állandóan csak még idegesebb lettem tőle.Soha nem gondoltam,hogy ennyire kötődni fogok hozzá.Vajon mit tehetnék?
2009. dec. 1. 08:00
 1/6 anonim válasza:
Szerintem ha akarnál,le tudnál fogyni.
2009. dec. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy függ össze a kislányodhoz való kötődésed a fogyókúrával, a kettő két teljesen különböző dolog. Csak akarni kellene igazán, és sikerülne...
2009. dec. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én azt hiszem, értem, mire gondolsz.

Sok-sok akaraterő és kitartás kell, talán több is, mint amit az ember mindennap kibír. De megéri. Nekem 20 hónapos kisfiam van. Az egész napomat vele töltöm, mert nem lehet egy fél percet sem nélküle eltölteni, hiszen imádom, az ő fejlődése az első mindenek előtt. Hulla fáradt vagyok már reggel, nemhogy este! Mégis minden percet kihasználok mellette, amit tudok. Ezt úgy csinálom, hogy alvásidőben tornázok (hasizom, hátizom). Minden nap viszem levegőre, legalább 2 órára, ekkor intenzíven sétálok én is, mert sokat megyünk. Mellette sok-sok vizet iszok és elég keveset eszek. És már sokat fogytam! Pedig 30 kilót híztam a terhesség alatt, ebből kicsit több, mint másfél év alatt 20 lement, igaz a szüléssel együtt (tehát a babával együtt):-). Szóval már "csak" 10 kilóval vagyok több, mint voltam terhesség előtt, de látványos a javulás.

Úgyhogy fel a fejjel, sok erőt és kitartást!

2009. dec. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
először is akaraterő kell hozzá, igazán akarnod kell a fogyást. másodszor pedig nem szabad éhezni. ezért kell 3 óránként kis adagokat enni, ami tartalmazzon kevés szénhidrátot. és este már csak fehérjét. ha sosem vagy farkas éhes nem leszel ideges. ha mellette tornázol akkor fogyni fogsz.
2009. dec. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy mennyi akaraterő kell, az attól függ, mennyire vagy hajlandó elhinni a szokásos emberi fantáziákat, amiknek egész sorát kapcsolták a dologhoz, holott tényleg annyi, hogy több sport (ami boldogít mellesleg) és változatos étrend bármivel feldobva, a mohóságon kívül. Na bumm.
2009. dec. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az anyukám a születésem után depressziós lett és pánikbeteg. nem merte kitenni a lábát az utcára, attól rettegett, hogy ha vele baj történik, akkor engem ki fog felnevelni. jelenleg 18éves vagyok, felnőttem, élek-virulok, minden ami kell, de nekem személy szerint nem tett jót az agyondajkálás, világ életemben el voltam kényeztetve. bűntudatom van azért, amiért anya mindent feladott miattam, gyűlölöm, nem tartom természetesnek. ne tedd. meg kell tanulni kezelni a helyzetet, tudd, hogy a gyermeked önálló lény, nem vagytok összenőve, nem lesz semmi baj ha magaddal is törődsz egy kicsit! egy rokon, ismerős, v a párod segíthetne neked ebben, vigyázhatna a babára többet. ugyan az a személy vagy aki azelőtt voltál, ne fordulj ki magadból. remélhetőleg kis idő múlva magától fog javulni a helyzet, de ha nagyon szorongsz inkább keress egy pszichológust. a babának is az egészséges, ha JÓL érzed magad a bőrödben.

18/L

2009. dec. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!