Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik megisszák a napi ajánlott...

Akik megisszák a napi ajánlott 2-2,5 liter vizet (folyadékot), hogy bírják ki állandó wc-re szaladgálás nélkül?

Figyelt kérdés

Aki sportol, fogyózik sokszor többet is iszik ezeknél.

Én próbáltam már többször is, de szinte egész nap arra kell figyelnem, bárhova megyek, előtte pisi, ha több óráig vagyok oda van-e wc stb...

Suliban ha reggel és egész nap megiszom az ennek megfelelően leosztott mennyiséget, a 45 perces órát sokszor alig bírom ki, a vége felé már az minden gondolatom, mikor jutok ki a wc-re.

Nektek ez hogy működik? Nem okoz ilyen sűrű vizelést?


2014. jan. 11. 19:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy ebben a mennyiségben benne foglaltatik az elfogyasztott leves, gyümölcs, joghurt, stb. folyadéktartalma is? Azt a 2- 2,5 litert így kell számolni.
2014. jan. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Mi közöd Tőle ***** válasza:
A só nevű csodaszert próbáltátok már? Talán ha megennétek egy 8-10 grammot naponta, akkor nem lennének vizelettartási problémáitok. Érdekes, én 2 óránként járok kb. huggyantani, pedig olyan 4-5 liter vizet megiszok minden áldott nap. Nyáron, munka közben ennél is többet.
2014. jan. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
12-es te mekkora ember vagy?-Mert az sem elhanyagolható,hogy van akinek egy vödör méretű hólyagja van,-másnak meg csak egy tálkányi.....
2014. jan. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
46%
XD nem bírom ki nevetés nélkül, amikor a tudósok megmagyarázzák, hogy azok az ingerek amiket a testünk ad tájékoztatásul azok nem egészségesek, mert már a kiszáradást jelentik ! XD és akkor vannak emberek akik el is tudnak hinni ilyeneket. nem is tudom, hogy ostoba tudósok nélkül, hogy élhették túl az ősemberek régen, és az állatok ma :D
2014. jan. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

oké, el lehet tengődni fél liter vízen is naponta, csak marhára nem egészséges.

kicsit olvass utána a vese szerepének, és akkor úgy fogod nyakalni a vizet, ahogy az arcodba befér.

én óránként megiszom 4 decit munka közben, és lelkiismeret-furdalás nélkül elmegyek mosdóba is.

akárhova megyek, mindig meg tudom oldani hogy elmenjek pisilni. a város tele van vendéglátó helyekkel, mindenhol van wc.

2014. jan. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Nekem csak pozítiv tapasztalataim vannak.

Régen kevés vizet ittam, állandóan pisilni kellett, éjszaka is vagy 5 x biztos kijártam. Nem értem miért mikor alig ittam.

Mióta megiszok napi 2-3 liter vizet azóta éjszaka egyszer sem kell felkelnem pisilni, nyugodtan alszok. Kicsit ellentmondásos, énsem értem nyugi, de nekem kifejezetten jót tesz. :)

2014. jan. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
én ha megiszom 2 dl folyadékot, akkor vagy 6-szor megyek pisilni. Bárhová megyek, az az első, hogy rohanok
2014. jún. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Egyetek sót.
2014. jún. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!