Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 8 hét alatt 16,5 kg fogyás...

8 hét alatt 16,5 kg fogyás nem egészségtelen?

Figyelt kérdés
Elég kemény tornába kezdtem, és diétázok is mellette, de félek, hogy túlterhelem magamat? lassítsak?
2014. jan. 12. 14:09
1 2
 1/12 anonim válasza:
sok!mennyiből fogytad?
2014. jan. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Erősen túlsúlyos vagyok, kb. +40 kiló van rajtam még mindig.
2014. jan. 12. 14:56
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha nagyon túlsúlyos az ember, akkor a fogyás első fázisában nem furcsa a heti 2-3 kiló úgyhogy ez még nem mutat semmi rosszat.


Le tudnád írni, hogy mennyit eszel, mit, mikor és mit tornázol? Illetve kort is. Akkor szerintem jobban tudnánk segíteni, hogy valóban egészséges-e a módszered :)

2014. jan. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

reggelire sovány túrót, gyümölcsöt, virslit eszek, ebédre húst zöldséggel, vagy zöldséglevest (abból elég sokat :)

vacsorára általában azt, amit ebédre,


ezt a tornát csinálom:


https://www.youtube.com/watch?v=5pIcJ2N3UtA


26 éves vagyok.

2014. jan. 12. 16:08
 5/12 anonim ***** válasza:

Feltételezem heti 5-6szor csinálod a tornát, nem?


Ha mind ezeket eszed, akkor szerintem nincs itt probléma. Figyelj a mértékekre! Számold ki, hogy hány kalóriát eszel, így mehetsz biztosra, hogy nem viszed túlzásba. 1200 a minimum, de 1500 az biztonságosabb, főleg mert ránézésre jó erős a tornád.


Csak így tovább! Esetleg ha érdekel próbáld ki az Insanityt is :D Én azt csináltam egy ideig és nagyon tetszett. Figyelj nagyon arra, hogy hogyan tornázol. Sok túlsúllyal nagyon könnyen lesérülhet az ember.


Amúgy csak hogy tudd +30kg voltam én is, most már csak +20 vagyok. Fogyjunk együtt :)

2014. jan. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi, kedves vagy, igyekszem, és nem erőltetem agyon magam, csak megdöbbentem a mérésnél. A kalóriákat nem számoltam eddig, akkor ezt is csinálom :)
2014. jan. 12. 16:25
 7/12 A kérdező kommentje:
Minden nap csinálom a tornát.
2014. jan. 12. 16:26
 8/12 anonim ***** válasza:

:)


Nem kell folyton számolnod a kalóriákat. Egy idő után tudni fogod, hogy kb miből mennyi a jó. Nagyon drukkolok neked és időről időre majd térj már ide vissza légyszi és mesélj hogy megy a dolog!

2014. jan. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Oké, majd jelentkezem a következő mérésnél :)
2014. jan. 12. 16:45
 10/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok. A legutolsó mérés óta, amikor jelentkeztem (nem mertem mérlegre állni) 14,6 kg ment le. ezzel együtt kb 5 hónap alatt már olyan 32 kgnál tartok, annyira örülök, és eddig a bőröm sem lóg :D
2014. febr. 25. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!