Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyerekek, raktározás, ide...

Gyerekek, raktározás, ide raktározás oda, szerintem aki nem eszik, lefogy! Ki gondolja még így?

Figyelt kérdés
akik eredményei miatt gondolják így,kérem írjanak!:)
2014. jan. 12. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Háhááá, és ha újra eszik, meghízik.

Megéri? Nem. Hiánybetegségei lesznek? Igen.:)

2014. jan. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
És ha lefogyott, akkor mi van? Egész életében nem fog koplalni, ha igen akkor nem lesz hosszú... Tény, hogy fogyhatsz nemevéssel, de először izomból fogsz és én pl nem azért edzek több, mint tíz éve, hogy a megszerzett izmot ilyen hülyeséggel elveszítsem. Persze nőként sokan mondják nem kell, izom csakhogy a formát az adja meg, akinek meg anorexiás test a célja, menjen pszichomókushoz
2014. jan. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem érdekes a világnézeted, bár egyetérteni nem tudok vele.


Nem láttam még a két szememmel embert éhen halni, de mégis inkább úgy tűnik, hogy aki nem eszik, az meghal. Halottak pedig nem 'fogynak', elbomlik persze a test.. de ez egészséges megközelítés vajon?

2014. jan. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez így van, de nem mindegy miből fogy. Ha koplal izmot veszít. Ha újra eszik zsírt szed föl.

A koplalás baromira nem éri meg.

Mondom ezt úgy hogy én is csinálom. Hiszen képtelen vagyok 1500 kalóriát megenni zöldségekből és húsból. Persze a kenyér félékből lehetne, de inkább ezt nem enném.

2014. jan. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem eszel elég zsírt! 100g zsír már 9000 kcal körül van. És az semmi.. mondjuk 80% zsírtartalmú vajból, ami egy nagyon finom zsír konkrétan el tudnék nyalogatni 100-120 grammot, tessék kalóriabevitel. Csak úgy macskaságból.
2014. jan. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
persze 900 kcal, nyilván.
2014. jan. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, éhezéssel lehet fogyni, viszont egyrészt amorf leszel, másrészt amint újra enni kezdesz, visszajön a duplája, későbbiekben is könnyebben fogsz hízni. Sokkal kevesebb túlsúlyos lenne, ha nem koplalással akarnának fogyni.
2014. jan. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Persze, koplalás közben nem hízik az ember, hanem fogy. Az persze más kérdés, miből, de egy idő után a zsírfelesleget is elveszti s a fő izmait sem feltétlenül veszti el. Egy izmos embernek elég rossz ötlet a koplalás, egy "épphogy van rajta annyi, amivel működik" valószínűleg sokkal kevesebb izmot veszít arányaiban, s inkább zsírt, hiszen az a pici alapizom kell, a zsírtartalék pedig pont arra van, hogy legyen energia, ha nincs is elég bevitel.

Az emberek igen különbözők, még az is lehet, hogy egy szerencsés alkatnak, aki nem a legagyamentebb módon és ideig csinálja a koplalást, még be is jön. De gondolom, a túlnyomó többség nem ilyen.

A duplája jön vissza tetszetős elmélete sem egy nagy általános igazság, koplalás után is lehet óvatosan avagy szerencsésen visszatérni a normál étkezéshez, valószínűleg ez súlynövekedéssel jár, de maradhat a fogyás eredményéből. nem mindegy, hogyan koplalt az ember, semmit vagy igen kevés értelmes ételt evett, mozgott-e, ilyesmik. S a genetika, szerencse, mit tudom én.

Ismerek olyat, aki koplalással fogyott le baromi gyorsan, az eredményt nem tudta megtartani elégséges evéssel, némi súlyt visszaszedett, bár közben felnőtt és ez átalakítja az ember testét... Soha többé nem lett kövér és olyanokat eszik, amiket kb. mindenki hizlalónak nevez, aki ismeri ezt a fogalmat. Én nem tudtam volna megcsinálni, az tuti, nem is lett volna ez az eredmény, de ő nem akart jópár hónapig szórakozni fogyózással. Szerencsés alkat, mindazonáltal nem valami egészséges az ilyesmi. De fiatal, nagyjából egészséges test egypár hetet kibír, az átlagember évtizedeken át eszik rosszul, az nagyobb baj.

2014. jan. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nemrég 1 hétig csak vizet bírtam inni, enni nem tudtam semmit, és szó szerint semmit. Híztam egy kilót... viszont már csak feküdni tudtam, félrebeszéltem, és ha nem erőltetik belém a kaját, valószínűleg megdöglök. De a bomlási folyamatok következtében biztos elkezdtem volna fogyni.
2014. jan. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De ha te koplalással szeretnél fogyni, hát hajrá, szerinted érdekel itt bárkit is? A te tested... de a kérdést valszeg azért írtad ki, mert magadban te is tudod, hogy ez egy oltári nagy baromság, csak megerősítést vársz az ellenkezőjéről. De kár erőlködni. Csak magadat győzködöd, nem minket...
2014. jan. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!