Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek, ha fogyni szeretnék...

Mit egyek, ha fogyni szeretnék, de nincs mindenre lehetőségem?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, szeretnék 10-12 kilót lefogyni.

a mozgásom a futás. van futópadom, ezért nem kell kint fagyoskodnom vagy konditeremért fizetnem, ami 12 ezer forint egy hónapra...


az evéssel lennének gondjaim. szóval, bármikor utána tudnék nézni mindenféle diétának, de ez annál bonyolultabb.


szóval, szeretem az édességet. tudom minimalizálni, de az, hogy egyáltalán ne egyek, ki van zárva.:D a sós rágcsákat még jobban szeretem, de kevésszer jutok hozzá, így azt mondom: oké, lemondok róla. bár örökké biztos nem fog tartani.:P plusz imádom a majonézt, majdnem mindenhez azt eszem. próbáltam már hanyagolni, de csak egy hétig ment. azt tudom esetleg csinálni, hogy kevesebbet teszek a kajámhoz.


az a baj, hogy nagyon kevés ételt szeretek. a halat írják sokan, hogy abból kell enni sokat, szeretem is, de nincs lehetőségem naponta fogyasztani. a gyümölcsöket nagyon szeretem 1-2 kivétellel. zöldségből a répát, jégsalátát(vagy fejeset), paradicsomot, paprikát, retket.


általában nincs időm reggel enni, csak beugrok egy pékségbe pogácsát vagy édes péksütiket venni, hogy a suliban ne korogjon a hasam... erről le kéne szoknom.:P


mit tanácsoltok?


2014. jan. 12. 15:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Erősíthetsz is, nem muszáj ócska futással nyírni az ízületeidet.


Evés = hús + zöldség + tojás, olajos magv.. :)


"szeretem az édességet. tudom minimalizálni, de az, hogy egyáltalán ne egyek, ki van zárva."


Az eritrit és a xillit is édes. Ezekkel édesíthetsz.


"sós rágcsákat még jobban szeretem, de kevésszer jutok hozzá, így azt mondom: oké, lemondok róla. bár örökké biztos nem fog tartani"


Sós olajos magvak.


"plusz imádom a majonézt,"

Majonéz = zsír + tojás + mustár + fűszer. Ezek jó anyagok!


Csak nem ócska növényi olajat kell használni, hanem mondjuk kókuszzsírt, olivát stb.


"az a baj, hogy nagyon kevés ételt szeretek."


Várd ki hogy éhesebb legyél, és több ételt fogsz szeretni.


"csak beugrok egy pékségbe pogácsát vagy édes péksütiket venni"


Ez az amit biztos hogy nem fogsz, mert rosszabb mintha nem ennél semmit. Üres rizs is jobb ennél, vagy szinte bármi.. alma, répa.. bármi jobb a pogácsánál.


Miért nem készülsz össze, hogy mindig legyen neked finom zöldség, sonka, kolbász, gyümölcs (gyakorlatilag mindig legyen friss zöldséged, húsod, gyümölcsöd).


Készülés kérdése, ezekből vásárolj be.

2014. jan. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!