Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segitségre lenne szükségem...

Segitségre lenne szükségem hány kg-nak kéne lennem?

Figyelt kérdés

sziasztok 18 éves vagyok és 172 cm,

2 éve még 86 kg voltam és szokásosan mindenki piszkált családba és iskolába is ,aztán nyáron elkezdtem fogyokurázni és 75 kg ra fogytam örültem neki meg minden de éreztem nem elég , aztán következő nyáron megint fogyokurázni kezdtem és 65 kg ra fogytam ennek nagyon örültem és mindenki megdicsért és elismerte mennyivel jobban nézek ki

aztán 2 hónapja megint fogyokurázni kezdtem mert ugy gondoltam a 65 kg is sok és azota már 1 hónapja 58 kg vagyok , szerintetek kellene még fogynom mert ugyérzem hogy igen ....



2014. jan. 13. 17:39
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
pont arra vagyok kiváncsi mi még normális , ha jol értelmezem az 52 már kevés mindenkinél .....
2014. jan. 13. 20:16
 32/36 anonim ***** válasza:
Ha ilyen konkrétan akarod, akkor szerintem az 58 még pont oké, 57-től lefelé gáz és anorexiásnak fogsz kinézni, bár tutin van valami ilyen jellegű bajod, hogy nem bírod elfogadni az alakodat.
2014. jan. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 Mi közöd Tőle ***** válasza:
172 centihez az 58 még egy kicsit kevés is. Izmosodj. Anorex leszel, ha így folytatod.
2014. jan. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
várom még a válaszokat :)
2014. jan. 15. 17:13
 35/36 anonim ***** válasza:
az 52 kiló kevés!! 60 körül jó vagy (még 58 is) de kevesebb ne legyél!
2014. jan. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 blazeeee ***** válasza:

Szia! Mindenek előtt gratulálok, hogy sikerült lefogynod, nem kis kitartás kell hozzá, tapasztalatból mondom! :) Látszik hogy küzdeni is tudsz, úgyhogy nem lesz nehéz utad, hogy bombázó legyél, ha még nem lennél az!


Jegyezd meg, hogy a papírfigura nők nem szépek! Kell a forma. sz@rj a divatra! A "férfiak" között ma már melegnek lenni a divat...


Az előttem szólók jó sok hülyeséget összekotortak :D


Ne fogyj tovább, inkább kezdj egy kevés tömeget növelni azzal hogy formásítod magad ( kis edzés fenékre, combra, stb. ) Mert az ugye sose rossz ;)


Ne aggódj, a forma és izomtömeg jó tömeg :)


Nagy súly és életmód változáson mentél keresztül az elmúlt 2 év alatt. Nem tudom, hogy volt-e étrended, és ha igen akkor miféle, de ha nem volt, vagy pedig ingadozó mindenképp érdemes lenne az anyagcserédnek egy fix támpontot adni, az egészséged megőrzése érdekében. Neked ahhoz, hogy a mostani súlyod megtartsd, a következőkhöz kéne igazodni:


Kcal: 2400-2600 / nap

Ennek az elosztásának kb. így kellene kinéznie:


Fehérje: 60-70 g / nap ( 4 kcal/g | kb. 260 kcal )

Szénhidrát: 400-450 g / nap ( 4 kcal/g | kb. 1700 kcal )

Zsír: 50-60 g / nap ( 9 kcal/g | kb. 495 kcal)


Persze ezt nagyon sok dolog befolyásolja( mit tudsz enni, mennyit, mikor, hányszor, milyen anyagi keret áll rendelkezésedre, stb.), de a legfontosabb hogy igazodjon ahhoz, amit TE SZERETSZ!


Ha szükséged van bármire, legyen az edzésterv, étrend, bármi egyéb, kérdezhetsz tőlem üzenetben vagy körülnézhetsz a neten, én pl. sok mindent tanultam a body.builder.hu-n.


További sok sikert kívánok, bárhogy is döntesz! Sok sikert azoknak is, akik csak olvassák a kérdést és a hozzászólásokat, nektek is segítek szívesen! Szép napot jó edzést :)

2014. jan. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!