Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segitségre lenne szükségem...

Segitségre lenne szükségem hány kg-nak kéne lennem?

Figyelt kérdés

sziasztok 18 éves vagyok és 172 cm,

2 éve még 86 kg voltam és szokásosan mindenki piszkált családba és iskolába is ,aztán nyáron elkezdtem fogyokurázni és 75 kg ra fogytam örültem neki meg minden de éreztem nem elég , aztán következő nyáron megint fogyokurázni kezdtem és 65 kg ra fogytam ennek nagyon örültem és mindenki megdicsért és elismerte mennyivel jobban nézek ki

aztán 2 hónapja megint fogyokurázni kezdtem mert ugy gondoltam a 65 kg is sok és azota már 1 hónapja 58 kg vagyok , szerintetek kellene még fogynom mert ugyérzem hogy igen ....



2014. jan. 13. 17:39
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
de 52 kg jó lennne ?
2014. jan. 13. 18:30
 12/36 anonim ***** válasza:
Ez rettenetes, hogy a kérdezők jelentős része képtelen leírni a kérdés megválaszolásához szükséges alapvető információkat. A nemre vonatkozó információ nincs itt sem leírva, legfeljebb abból a kérdetzői kommentből lehet kiindulni, hogy szép szeretne lenni. Talán lány ?, bár fiú is akarhat szép lenni. A legegyszerűbb válasz ugyanis az, hogy a 100 cm-en felüli testmagasság értékből szokás kiindulni. Azaz jelen esetben a 72-ből. Férfiaknál általánosan elfogadott, hogy a 172 cm magassághoz 72 kg átlagos testsúly tartozik, nőknél ennél 10 %-kal kevesebb, azaz kb. 65 kg. Mások szerint ez még nem az u.n. ideális, súly, hanem az még kb. 5 %-kal kevesebb.
2014. jan. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
csak hogy egyértelmű legyen lány vagyok :D
2014. jan. 13. 18:37
 14/36 anonim válasza:
12 Bocs a magánvéleményért, de ezt a számítást mindig hülyeségnek tartottam, én 58 kg-val kerek formás voltam, pici pocakkal, nem voltam sovány, 65 kilósan dagadt lettem volna.
2014. jan. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

Sima fogyástól nem leszel szép formás és csinos.

Szerintem nagyjából rendben a súlyod, formásodni kéne. Aztán ha van elég izom, akkor esetleg adj le még egy kis zsírt.


Hidd el, a magasságodhoz csak gebe leszel annyi kg-al, tapasztalatból írom. Lekardióztam minden izmom, és bakker, beismerem, maradt rajtam zsír, pedig körméretek alapján vékony voltam...:D

Úgyhogy most izmosítás, aztán nyárra megpróbálok leadni csak zsírt, hogy feszesebb legyek.


Amúgy meg igen, a melled is eltűnne.:)

2014. jan. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló : igazad van , de én már a tornán a futáson meg a hasonlokon is túl vagyok csak egyfolytába azt érzem fogynom kéne
2014. jan. 13. 19:00
 17/36 anonim ***** válasza:
En 170 cm vagyok, 60 kilo. Szeretnek fogyni meg kb 5 kilot es akkor kiloban jo lennek. Igazabol nem a kilokkal van a baj, hanem azzal, hogy izom helyett zsir van rajtam... Nem lehet, hogy neked is inkabb erositeni kellene es nem fogynod?
2014. jan. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
:D pont az elöbb irtam hogy nekem nem ezzel van a gond mert nyáron 3 hónapon át tornáztam , és hasonlok .....
2014. jan. 13. 19:01
 19/36 anonim ***** válasza:
Jo, en azt a valaszt meg nem lattam :)
2014. jan. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

Ha akarsz küldhetsz képet privátba, arc nélkül.

De amúgy gratulálok, 30 kg-t fogyni nem semmi.:)í


Képpel talán tudnék mondani valamit, mi kéne neked.:D


Amúgy torna ide, torna oda, a kaja a legfontosabb. Az dönti el inkább, hogy a szervezet mihez nyúl.

Elképzelhető, hogy ekkora súllyal te is zsíros maradtál egy mértékig.:)

2014. jan. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!