Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen tornagyakorlatokat...

Luciferke666 kérdése:

Milyen tornagyakorlatokat ajánlotok, amivel 15-20 kilót le tudok adni, illetve ehez milyen étrendet, ételeket?

Figyelt kérdés
5 éves korom óta lovagolok, csak 6 éve volt egy csúnya térdbalesetem, aminek következtében nem igen mozoghattam és hát elhanyagoltam magam és szeretnék újra nyeregbe szállni. Illetve a plusz kilók után kell tartanom attól, h a bőrömnek lesz valami baja, mármint megereszkedik vagy valami? Köszönöm a válaszokat!

2014. jan. 13. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
egyél nagyon keveset vagy inkább szinte semmit se !
2014. jan. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló sajnos nem született túl okosnak. Kezdj el súlyzós edzést végezni, esetleg úszni ha nem fáj tőle a térded. Kettlebellt is ajánlom. Ehhez egy jó fehérjedús diéta, zöldségekkel csodát fog tenni.
2014. jan. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem anorexiával vagy bulimia-val akarok fogyni mozogni szeretnék és az evidens volt h diétázok.
2014. jan. 14. 16:08
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a második kommentelőnek megfogadom a tanácsot :)
2014. jan. 14. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!