Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen tornagyakorlatokat...

Milyen tornagyakorlatokat ajánlotok a hájak, pocak, húrkák eltüntetésére?

Figyelt kérdés

Leszegezem, hogy csak 15 éves vagyok, és nem vagyok anorexiás! Mivel eddig nagyon vékony voltam nem tornáztam, mert az gondoltam, hogy minek is...de most egy olyan gyógyszert szedek, amitől hirtelen elkezdtem hizni és fél év alatt 10kilót híztam. Ennek örülök is, csak mivel fel vagyok mentve torna alól epilepsziám miatt egyre csak nő a pocakom és húrkák keletkeznek :/


Diétázni NEM AKAROK!!!! nem is tudnék, nincsen rá megfelelő lelkierőm.


Mit ajánlotok, milyen tornagyakorlatokat a pocak és a hurkácskák eltüntetésére? meg úgy az egész izomzatom feszesebb legyen?



Az értelmes válaszokat köszönöm!

Csak megakarom előzni a gyerkkori elhízást!


2010. márc. 27. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel inkább orvoshoz fordulj!!! Ha testnevelésből fel vagy mentve,annak valószinüleg oka van,szóval nem hinném,hogy jó ötlet lenne otthon elkezdeni tornázni,mert akkor már mindegy lenne,ha tesi órán csinálnád....szóval szerintem orvos megkérdezése nélkül semmit ne csinálj!
2010. márc. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia. énis 15éves lány vagyok,és énis ugyanúgy felvagyok mentve tesi alól. mert aszmás vagyok,és szívemmel is vt gond. és rajtam is volt 10-15 kiló felesleg..-.- de szobabicikli szerintem nem árt, és nem nagyon terhelő. mindennap félórát 40percet bicózok.és másfél hét alatt láccik az eredmény :) soksikert(:
2010. márc. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Helyi zsírégetés nincs.

Vagy mindenhonnan fogysz, vagy sehonnan.


Ha nem akarsz diétázni akkor meg kell növelni a mozgásodat, hogy ne rakódjon rád annyi fölösleg.

Kezdhetnéd azzal hogy tesizel.

Ha fel vagy mentve akkor az okkal van, tehát neked ezek szerint nem lehet sportolni.

Viszont ha nem lehet sportolnod akkor diétázni kell.

2010. márc. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!