Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogytam 2,5 honap alatt...

Fogytam 2,5 honap alatt 14-5-6 kilot. Szeretném tartanni most. Mit egyek?

Figyelt kérdés

Szoval mennyi az a kaloria amivel tartom ...pl ha csirkemellet vagy halat eszek uborkaval paradicsommal ....ugy 1300 kaloriat gondoltam mert nem lenne baj ha menne is lejebb meg a sulyom..eddig kevesett ettem...nem egeztem de kevesett ettem de egyebkenet is kevesett eszek....


Minden nap edzek kiveve vasarnap...


2014. jan. 14. 05:25
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Picit erthetobben....

Mindig is napi egyszer ettem (mar sok eve) csak mondjuk este 7-8-9 kor egy nagy tanyer porkolt 2 rantott hus plusz kenyer cola...es nem edzettem...


Na ra mentem arra h olyan delutan 5 kor ettem halat fot tojast de heti egyszer tartottam gyumolcs napott...szoval legalabb le nyolcadoltam a bevitelemet...es mellete minden nap jarok terembe edzenni sulyzos edzeseket....le is ment 15 kilo kb...talan meg 3 nak kene de jol erzem magam igy....


Gondoltam arra h ennek napi egyszer csirkemeller vagy tobb halatt zoldseggel...de nem szeretnem h vissza jojjon semmi....mit h tegyek?a napi tobb etkezes nem megy...de mar nagyon regota csak egyszer eszem....edzest nem hagyom abba...

2014. jan. 14. 06:22
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem mondom koplalasnak mert nem vagyok ehes...jo jo persze az elso 3 nap az voltam de utana nem...cola helyett zero teakat iszom...


Szoval mi az a kaloria mennyiseg ami fole ne menjek....:)))

2014. jan. 14. 06:26
 3/13 anonim ***** válasza:
41%

1. Kalóriákat számolni teljesen fölösleges, azt nézd, hogy miből készül az étel (=ne egyél szemetet).


2. Legyen normális napirended, mert a napi egy étkezés nagyon nem az. Rendszeres időközönként kell enni kis mennyiségeket. Olyan nincs, hogy nem megy, át kell rá szokni.


3. Márpedig ez koplalás. Azért nem vagy éhes, mert összeszűkült a gyomrod az egészségtelen életmódod miatt. Az anyagcseréd sem hiszem, hogy normális ilyen életmód mellett. Ha életmódot váltasz, előbb-utóbb visszaáll normálisra, és ha tartósan egészségesen élsz, a súlyod is megfelelő lesz.


4. Tanulj meg írni, ha idegen embereknek írsz nyilvánosan! Egy mondat végére csak egy pontot szokás tenni.

2014. jan. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Gyorsan fogytál, ezért lesz jojó effektus, vissza fogod hízni mindenképp, akármit csinálsz.

Napirend így nézzen ki: első étkezés közvetlenül felkelés után, utolsó étkezés lefekvés előtt 2 órával (nem este 6 előtt, mert az hülyeség, kivéve ha este 8-kor fekszel le). Összesen 4-5 kisebb étkezés (mit tudom én egy péksütemény, egy joghurt vagy valami) és 1 főétkezés, ami a legjobb kora délután. Napi kb. 2 liter folyadék. Fogsz hízni, mert nagyon el van cseszve most a szervezeted, de ha hosszú távon tartod ezt az életmódot, egészséges sebességgel be is fog állni a súlyod normálisra.

2014. jan. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Es ha tartom az ilyen kajalast???szoval nem eszek sokat sot csak kevesett...pl csak keves csirkemell vagy hall?Mert igazabol nem erdekel a kaja ugy...el vagyok nelkule is vagy is csak kevesel.
2014. jan. 14. 07:31
 6/13 anonim ***** válasza:

2.5 hónap alatt 15kg-ot hízni nagyon egészségtelen és megterhelő a szervezetnek. Havi 1-2kg a normális. A súlyt nem úgy kell tartani, hogy folyamatosan koplalsz, hanem egészséges táplálkozással és sporttal.


Egy átlagos felnőtt napi kalóriaigénye kb 2000kal, ha te csak 1300-at viszel be akkor valószínűleg tartod a súlyod viszont állandóan erőtlen leszel.

2014. jan. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ennek tuti valamilyen betegség lesz a vége.

Szerintem csak azért fogytál, mert nagyon keveset eszel, de egyáltalán nem egészséges.

A hal, csirkemell, zöldségek jók, ezeket kéne enned, de normálisan, nem naponta egyszer.

A zero tea meg mi??? Szerintem inkább igyál vizet.

2014. jan. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Es ha tartom az ilyen kajalast???szoval nem eszek sokat sot csak kevesett...pl csak keves csirkemell vagy hall?Mert igazabol nem erdekel a kaja ugy...el vagyok nelkule is vagy is csak kevesel."


Vagy elleszel így, hiszen zöldségekből, csirkéből minden tápanyaghoz hozzájutsz..


Vagy lassan legyengülsz.


Szerintem egyél csirkét, ubit, más zsírosabb húsokat és sok zöldséget, egyél többet.. és hagyd a kalóriák számolgatását. :)

2014. jan. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Persze valoszinu azert mert kevesett ettem,meg ugye elotte sokat,meg hat sportolok heti 3-4 sulyzos edzes heti 3 futas ugralokotel...


Szoval akkor ha oda figyelek innentol ezekre...es nem haladom meg azt a napi 1700-2000 kaloriat ha nem pl 1200-1600 akkor tartom es nem jon vissza?Mert ugy tukorbe szerintem mar igy jo vagyok.Legalabb is sokkal sokkal jobb :)

2014. jan. 14. 09:35
 10/13 A kérdező kommentje:
Zero teat lehet kapni minden 0 benne csak 25mg sodium van benne es 14%c vitamin 333ml be.
2014. jan. 14. 09:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!