Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futópadot érdemes Vaterán venni?

Futópadot érdemes Vaterán venni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egyet maximum 70ezer Ft-ért! Csak ott láttam ilyen árban, boltokban 100ezer felett van! (Vagy ha valaki tud olcsóbban, annak megköszönném!)

Mi a véleményetek?


2009. dec. 1. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Ha jó akkor persze...
2009. dec. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
inkább vegyél valami hasznosat, egy ilyen megrögzött lustaság mint te ugyse fogja használni eleget :D mivelhogy utálsz futni
2009. dec. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nagyon jó dolog a fútó pad, én sokat hezitáltam róla, de végül megvettem 100 . 000 FT eggyet a Dechatlon ban, de nagyon megéérte. IMÁDOM! Az egész életemet megváltoztatta életmódilag. De viszont volt egy rossz dolog is benne, 3 nap után elromlott igy azt töbször vissza vitettük kihoztak ujjat, az is rosz volt, " széia hibás" Végül megvettem egy 150.000 et, de az valami isteni. Sokkal job mint az előző, és csöppetsem bánom hogy kicsit többet invesztáltam az egészségemért, mivel ez az eszköz életemvégéig fitten tart.
2009. dec. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%
meg majd jól tönkrevágja az ízületeiteket gratulálok.
2009. dec. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Második válaszoló! Miből gondolod, hogy utálok futni? Jobb lenne, ha hülyeségek helyett a kérdésre válaszolnál :P

2009. dec. 1. 22:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Én evezőgépet a vaterán vettem. 1 évig állt mert lusta voltam ráülni, mostanában elővettem, de nagyon megszerettem. Nézz szét a teszveszen, is ott is vannak jók.
2009. dec. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!