Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik jobb? Ha reggel is és...

Melyik jobb? Ha reggel is és este is futok 15-15 percet, vagy ha egyben futok 30 percet este?

Figyelt kérdés
Még elég régen sikerült lefogynom egy nyar alatt 14 kilót úgy, hogy minden reggel és este futottam 3 km-t. Azóta jó sok idő eltelt(5 év) és ismét sikerült meghíznom. Ugyan annyi kiló vagyok mint akkor. Most csak esténként futok egyben 30 percet, de nem sikerül olyan latvanyosan fogynom mint régen. 1 hónap alatt csak 2 kilót fogytam, pedig heti 6 nap minden nap fél órat futok(6.5km atlagban). A régi módszer jobb volt, vagy ez csak valami véletlen?

2014. jan. 15. 00:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Reggeli kardió hatásosabb, mint az esti, izomépítésnél pont fordítva van.
2014. jan. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyben.
2014. jan. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Nincs fogyasztó edzés, 30 perc futás pedig (ha nem HIIT sprintelés) akkor nem egy olyan dolog, ami bármit is számítana. Ezt érdemes figyelembe venni. :)
2014. jan. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyben hatásosabb. Én úgy tudom, hogy 20-30 perc után indul be a zsírégetés, tehát az számít, ami 20 perc után történik, szóval minál tovább tartsd a 110 feletti pulzusszámot. Szerintem azóta öregedtél, és a korral egyre nehezebb leadni a felesleget, főleg gondolom, azóta izomzatot is veszítettél, így nincs annyi izom, ami égessen, azért megy lassabban a fogyás.
2014. jan. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%

"Én úgy tudom, hogy 20-30 perc után indul be a zsírégetés"


Furi, én reggel óta zsírt eszem (meg valamennyi fehérjét) tehát akkor nekem mikor indul be a zsírégetés?


23F, 188cm 75 kg.

2014. jan. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
utolsó: Neked semmikor te meghalsz fiatalon :)
2014. jan. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És már megbocsáss, de 23 évesen még én is annyi zsírt és cukrot ettem, amennyi belém fért, egész nap chips, csoki, sült krumpli és 54 kg voltam, de még csak nem is mozogtam. Majd 50 éves korodban meséld el, milyen egészséges vagy. Ha sportolsz, addigra a térdeid, csípőd, stb tropára megy, meg sem fogsz tudni mozdulni, ha meg nem sportolsz, akkor meg ugyanennyi mennyiségű zsírral infarktus lesz a vége.
2014. jan. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Feltettem egy kib.as.zott egyszerű kérdést, és akkor tudnék rávilágítani arra az óriási nagy hülyeségre amit írtál, HOGY HA PRÓBÁLNÁL EGY OLYAN VÁLASZT ÍRNI RÁ, amire 80 IQ pont fölött már képes egy ember..


De látom úgysem fog menni..


Azért leírom, hogy bár primitív népeknél ugyan a nap felkelte is óriási nagy misztikumnak számít, így nyilván Nálad is óriási rejtély lehet ez a zsírégetés téma, de hát most megvilágítanám, hogy a zsírégetés egy mindennapi folyamat... tök mindegy ki mit futkos, degenerált 'sporttól' függetlenül is történik zsírégetés.


Akik hájasok, azoknál túlsúlyba kerül az inzulin szekréció (pontosabban a vérben az inzulin a glukagonnal szemben) ez pedig a hájgyarapodás irányába tolja el a szervezetüket. Deee.. hát igen, ennyit kell tudni, nem bonyolult.


Hogy jön be a futás a képbe? Hülyíteni kell valamivel az embereket, ezeket nevezzük divatoknak.

2014. jan. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1. voltam, nem értem, ki szavazta le a válaszom és miért. Ezt egy több fős kutatás igazolta, amikor rendszeresen sportoló emberek edzéseit tették át más időpontba. A testépítők sem véletlenül dolgoznak este-éjjel, változik az anyagcsere.

Saját magamon is tapasztaltam, hogy tényleg jobban működik a reggeli kardió, esti izomépítés.

2014. jan. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bárki lepontozhatott, pusztán azért mert leírhatod ide a legnagyobb igazságokat is, a beszűkült látókörű elbutított emberek úgysem fogják megérteni. Nyomnak egy piros kezet mert úgysem értik miről beszélsz vagy miért beszélsz erről aztán kész. Le lettél pontozva, hát kb. ezért, ne is figyelj rá..
2014. jan. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!