Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik jobb? Ha reggel is és...

Melyik jobb? Ha reggel is és este is futok 15-15 percet, vagy ha egyben futok 30 percet este?

Figyelt kérdés
Még elég régen sikerült lefogynom egy nyar alatt 14 kilót úgy, hogy minden reggel és este futottam 3 km-t. Azóta jó sok idő eltelt(5 év) és ismét sikerült meghíznom. Ugyan annyi kiló vagyok mint akkor. Most csak esténként futok egyben 30 percet, de nem sikerül olyan latvanyosan fogynom mint régen. 1 hónap alatt csak 2 kilót fogytam, pedig heti 6 nap minden nap fél órat futok(6.5km atlagban). A régi módszer jobb volt, vagy ez csak valami véletlen?

2014. jan. 15. 00:46
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat. Megpróbalom akkor reggelre attolni, mert aki ezt írta kb csak ő tudott normalisan valaszolni. :)

Mi az, hogy nincsen fogyasztó edzés? Ha több kalóriat égetek mint amennyit beviszek akkor fogynom kell, és kész.

Valószínűleg akkor is le tudnék fogyni, ha csak a nyakamat forgatnam jobbra balra minden nap 3-4 óran keresztül, de mivel a futas az egész testet atmozgatja, ezért ezt valasztottam. :)

Diétazni nem fogok, mert annak nincs értelme. Szeretek enni. Ez van. :)

2014. jan. 16. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!