Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi fél óra intenzív mozgássa...

Napi fél óra intenzív mozgással és ha mellette kevesebbet eszek 15 kg-t mennyi idő alatt fogyhatok le?

Figyelt kérdés
75 kg-ból szeretnék fogyni, de nem tudom mennyi idő múlva lesz így látható eredmény. A mozgásmennyiséget lehet hogy növelni fogom kb negyed órával egy idő után. Legalábbis így tervezem.
2009. dec. 1. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A nem, a kor, a mozgásbeli aktivitás meghatározó.


Ha fiatal vagy, ez kevés.

Ha 30 fölötti, menni fog, akár 2-3 hó alatt sikerülhet.

2009. dec. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Szia!


Én is igy kezdtem a fogyókúrámat 2 hónappal ezelőtt eddig 5 kg ment le..most megállt a fogyás,de vékonyabbnak látom a combom. Én futottam esetleg ha nem tudtam elmnenni futni, eliptikus trénert használtam itthon. Néha beiktattam egy tornát olyat ami kimondottan a kritikus részeimet célozza meg..:) (popsi, comb.)

Remélem tudtam segiteni..:)

2009. dec. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Előző vagyok: az lemaradt, hogy én 78kg-ról kezdtem..
2009. dec. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
18 éves lány vagyok. Azért tudok csak fél órát tornázni naponta, mert suliba járok, és elég későn érek haza...
2009. dec. 2. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!