Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha puffasztott rizzsel szeretn...

Nikoru kérdése:

Ha puffasztott rizzsel szeretnék fogyni, egy nap mennyit ehetek? 1 csomag mennyi kalóriát tartalmaz?

Figyelt kérdés
2013. márc. 26. 12:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%

Állj meg egy másodperecre!


A rizs tele van keményítővel, ezzel híztál el. Most akkor hogy akarsz fogyni vele? Hát nincs benne hasznos tápanyag, CSAK KEMÉNYÍTŐ.

2013. márc. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akkor a rizstől csak elhíznék?
2013. márc. 26. 12:28
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Ezzel nem lehet fogyni. Nem úgy, ahogy te gondolod. Nyilván, ha este rágcsálhatnékod van és 3 kifli helyett elropogtatsz egy ilyet, akkor az sokkal jobb. Saláta vagy hús mellé, ha hiányzik valami gabona, akkor ropogtass el párat.


Laktatni egyáltalán nem laktat, tehát csak illúziónak, rágcsálnivalónak egyed. Mondjuk ha kávé mellé eddig fánkot ettél, akkor helyette ropogtass el egy ilyet.


1 csomagban asszem 300 kcal körül lehet (10 darabos).

2013. márc. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Engem pl.nagyon is laktat,de a kalória tartalma soknak számít?
2013. márc. 26. 12:30
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát, ahhoz képest, hogy fele levegő, igen. Akkor már egyél sima főtt rizst valami párolt zöldséggel. Ha szereted az ilyen ropogtatni valókat, az Abonettet és a Korpovit kekszet is kipróbálhatod.
2013. márc. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősöm azt mondta,hogy ő egész nap csak pufirizst evett és így fogyott..ez igaz lehet?!
2013. márc. 26. 12:40
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy nincs benne semmi tápanyag, csak felesleges kalória.egyél párolt zöldséget grillezett hússal, párolt hallal, jobban jársz vele.
2013. márc. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
joo:)
2013. márc. 26. 12:55
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöd valószínűleg fogyott, csak inkább izomból, mint zsírból.
2013. márc. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne ez legyen a fő a tápanyagod. Ahogy előttem is írták ha este mondjuk csoki helyett elrágcsálsz egy ilyen az tényleg jó. Én is kéthetente megeszek egy csomagot. Az ismerősöd fogyhatott tőle, ilyent én is hallottam, de mikor elkezdett új rendesen enni 2x több kg szedett vissza. Gondolom nem életed végig ezt akarod enni. Inkább étkez rendesen: hús, hal, gyümölcs, zöldség, csirkemell stb..! Ha még mozogsz is mellette, meg lesz az eredmény és még nem is éheztél :)
2013. márc. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!