Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Biotech Usa Pink Fit Easy...

Biotech Usa Pink Fit Easy csomag vélemények?

Figyelt kérdés
[link]
2013. júl. 1. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
próbáltam,szerintem hatalmas kamu,nekem csak a rendszeres edzés és diéta hozott hatást,javaslom neked is
2013. júl. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem kamu, inkább átbszás, ugyanis ha külön-külön veszel hasonló termékeket, jobban jársz.


Illetve az se árt, ha tudod, mire szolgálnak ezek a szerek, hogy hogy működnek.


Ha ugyanúgy zabálsz mellettük és a fotelből várod a csodát, nem lesz változás.

Viszont megfelelő diéta és testmozgás mellett felgyorsíthatják tehetik a folyamatot.


Táplálékkiegészítőkről van szó, nem varázsbogyókról!

2013. júl. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Napi 10kmt futok 1ora alatt! Es odafigyelek arra hogy mit eszek!(zoldseg, husok, gyumolcsok..) e melle szeretnem!
2013. júl. 1. 12:50
 4/6 anonim ***** válasza:
ha jó a kajád,és edzel,akkor nem kellenek ezek a cuccok,hidd el. max ha tömegnövelésnél érdemes szerintem lányoknak szedni/inni valamit,de te napi 1 órát futsz,emellé semmi nem kell. én napi 2.5 órát edzem,nem szedek ilyen hülyeségeket,mégis lassan (nagyon lassan :D) fitneszmodell alakom lesz. Nem ezen múlik,hidd el!
2013. júl. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Hali!

Én 11 napja csinálom, de mellette heti 5x lemegyek egy órára edzőterembe is. Az étrendemre maximálisan odafigyelek napi 5x eszem plusz a shake és napi 4 liter izet iszom, ami szerintem nagyon jó, mert minden vágyamat elveszi attól, hogy benyomak egy tábla csokit. Eddig a 11 nap alatt 68.5kg-ról 65kg-ra csökkent a súlyom. Nem vagyok éhes, sok energiám van. Én nem fogom abbahagyni. Bár azért azt hozzá kell tennem, hogy az étrendem és az edzés tervem sem a kútfőmből van. Személyi edző alaktotta ki csak nekem a magasságom és a súlyom figyelembevételével.

Szóval nekem pozitv a véleményem nagyon

2014. júl. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ani0215 válasza:
Nekem edig bejött ez a csomag . Az étvágy csökenntötöl nincs étvágyam a zsír égetöröl meg nem tudok semmit mondani de remélem idövel jó lesz , a shake valóban eltelít de én tudnék még mellé enni :) de nem teszem!!! én is azok közé tartozom akik már minden féle kapszulával probálkoztak de hiába. Ezek a csoda kapszulák semmire sem jók anyit el lehet veluk érni hogy elveszik az étvágyadat rá sem birsz nézni a kajára de a gyorod fáj mert valojaban meg éhes vagy , plusz gyengének érzed magad ! Probáltam már a zöld teát is jónak jó de az élénkitö hatása brutál! Hajnali négyig fent voltam és délben keltem fel vagy délután egykor . Most használom ezt a csomagot mellete diétázom többször eszek kevesett 2-2,5 liter vízet meg iszom egy nap, minden nap tornázom ! Kávézni kávézom persze a cukrot leváltottam édesitöre , zabkását eszek , zsírszegény joghurtott , barna kenyeret, a tojás rántottát egy sárgájával készítem . Nagy a család és mikor leulunk ebédelni én is azt eszem amit ök csak sokkal kevesebbet . Ez a csomag hozza segit a fogyashozz de nem csodaszer ha otthol ulsz es nem teszel erte semmit akkor várhatod az eredményt . Egy kis kitartas es higyjetek el pozitiv lesz az eredmeny!:)
2016. jan. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!