Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Turbód-iéta! Vélemények,...

Turbód-iéta! Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Ki mennyi idáig csinálta és mennyit fogyott?? Melyik programot csináltátok?


Én holnap kezdem el az intenzív programot, 180 cm vagyok és 78 kg, 12 kg-ot szeretnék fogyni. Remélem minimum 5-6 kg-ot sikerül fogynom két hét alatt!


Tényleg nem érezni alatta éhséget?


Előre is köszönöm a válaszokat, és csak az írjon, aki próbálta, vagy ki szeretné próbálni, mert a lehúzó vélemények nem érdekelnek!:) 24/L


2014. jan. 20. 08:31
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azért így írtam ki a kérdést,mert nem engedi a T.diéta nevét kiírni!:(
2014. jan. 20. 08:32
 2/14 anonim ***** válasza:

Elég ócska minőségű (ehhez képest nagyon drága) fehérje por, + semmi különös edzés..


Olyan módszerhez nyúlsz, amit megrágva eléd tettek, de nincs sok értelme. Most olvasom, hogy lehúzó vélemény nem érdekel, de akkor miért teszel fel kérdést egy ilyen élelmiszeripari hulladék termékről, amit csak lehúzni lehet?


Ha a fehér kenyérről kérdezel, arra sem várhatsz olyan választ, hogy az 'hú de jó dolog'..


Éhséget amúgy nyilván érezni fogsz, mert se nem laktató se nem tápláló egy ilyen por. Heti 1 kilót tudsz fogyni amúgy, tehát 2 hét alatt 5-6 kiló súlyvesztésnek annyi köze van a normálishoz, mint az ilyen szójás vacak poroknak az egészséghez, de megjegyzem mindenki azt eszik amit akar..


Hús, zöldségek, ezek megmaradnak a paleósoknak legalább, így egyensúlyban marad a világ.

2014. jan. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 VWXYZZS ***** válasza:
Jaj ne csináld már. 6 kg-ot 2 hét alatt? A heti ajánlott fogyás maximum 1kg! Ennél többet zsírból nem fogsz fogyni soha. Ha izomból fogysz még szarabbul fogsz kinézni mint most. Ilyen turbó hülyeségeket meg el kéne felejteni most már végleg.
2014. jan. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Kiprobaltam, nem fogytam. Legalabbis kozel sem annyit, mint amit a dieta igert. Kilok csokkentek, a ruhamereteim nem, pedig akkor olyan 80 kilo korul voltam a 165 centimhez. Es persze ehes is voltam.


Penzkidobas, felejsd el. Inkabb kezdj el egeszsegesen etkezni, a cukrot es a finomitott szenhidratokat teljesen kiiktatni, azzal tobbre mesz.

2014. jan. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Heti 4-szer edzek és alapvetően egészségesen étkezem. Csak gondoltam felgyorsítom a folyamatot.


Egyénként több ismerősöm fogyott vele, a saját szememmel láttam.


A lehúzó vélemények azoktól nem érdekelnek, akik nem is próbálták,csak rávágják,hogy ez egy sz*r.

2014. jan. 20. 09:22
 6/14 VWXYZZS ***** válasza:
Kicsit gondolkozz már! 1kg zsír = kb. 7000kcal (van aki szerint 9000). Ha heti 6kg-ot akarsz lefogyni akkor az heti 42000 kcal deficitet jelentene. Csak, hogy érzékeld: ez kb. 84 Big Mac, 38kg csirkemell, ~56 óra futás. Szerinted ez lehetséges? Most komolyan.
2014. jan. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mi az hogy egészségesen étkezel? Az egészséges étkezés titkai a legnagyobb titkok között vannak, az emberek elé a megbetegítő táplálkozást hányják mint 'egészséges'.


"Egyénként több ismerősöm fogyott vele,"


És ha ők kutya ürülékét ennék, akkor te is mert ők fogytak? Rengeteg ember fogy úgy, hogy semmit sem eszik (aztán a végén éhen hal) és sokan fogynak úgy is, hogy tényleg egészségesen esznek. Miért nem jó ez utóbbi Neked? :)

2014. jan. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én megyek,megnézem megb@.sz-e az áram.Sokan azt mondják,hogy igen,de én okosabb akarok lenni,megsasolom. Meg se próbáljatok lebeszélni róla!
2014. jan. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
KÉT hét alatt szeretnék 6 kilót fogyni, nem 1 alatt!!!
2014. jan. 20. 09:49
 10/14 anonim ***** válasza:

De hát az emberi test a biokémiai reakciók ismert sebességi korlátai miatt 2 hét alatt is 'csak' 2 kiló hájat tud lebontani.


Nem lehet hónapok vagy évek alatt felhalmozott zsírt 1-2 hét alatt eltüntetni.

2014. jan. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!