Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Turbód-iéta! Vélemények,...

Turbód-iéta! Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Ki mennyi idáig csinálta és mennyit fogyott?? Melyik programot csináltátok?


Én holnap kezdem el az intenzív programot, 180 cm vagyok és 78 kg, 12 kg-ot szeretnék fogyni. Remélem minimum 5-6 kg-ot sikerül fogynom két hét alatt!


Tényleg nem érezni alatta éhséget?


Előre is köszönöm a válaszokat, és csak az írjon, aki próbálta, vagy ki szeretné próbálni, mert a lehúzó vélemények nem érdekelnek!:) 24/L


2014. jan. 20. 08:31
1 2
 11/14 VWXYZZS ***** válasza:

Ja hogy két hét alatt?? Bocsáss meg akkor a helyes adatok:


Ha heti 3kg-ot akarsz lefogyni akkor az heti 21000 kcal deficitet jelentene. Csak, hogy érzékeld: ez kb. 42 Big Mac, 19kg csirkemell, ~28 óra futás. Szerinted ez lehetséges? Most komolyan.

2014. jan. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Én úgy vagyok vele, hogy kipróbálom, a porokat már megvettem, mellette ugyanúgy edzek, max ha nem sikerül, nem csinálom többet:)
2014. jan. 20. 10:15
 13/14 anonim ***** válasza:

A port félreteheted (nézd meg az összetételét, ha szimpatikus akkor edd meg.. tényleg, leírod az összetételét ide?)


Ha meg nem szimpatikus, akkor még simán megteheted, hogy veszel szalonnát, zöldséget, tepertőt, sonkát, tojást.. és elkezdesz ketogénezni.. Mondjuk a ketogén az kicsit számolgatós táplálkozás, mert főleg az elején érdemes nézni, hogy milyen arányban eszel zsírt és fehérjét (de meg lehet próbálni számolás nélkül is).


Illetve ha nem törekszel ketogénra, akkor is: ha csak húst, zsírt és zöldséget eszel, akkor nem lehet magas az inzulinszinted, ilyen szempontból még az is mindegy hogy a t.diéta port eszed-e vagy sem (csak nehogy tejjel idd, mert a tej az érdekes módon nagy inzulinválszt okoz, tehát eléggé nehezíti a fogyást).

Csak az egészséged miatt nem kellene a por, nézd meg (és érdekességképpen talán írd ide is le) a fő összetevőit :)

2014. jan. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
nyáron csináltam 3 hétig. semmit. jól érted SEMMIT nem fogytam tőle. átverés. végig éhes voltam. sok pénz, eredmény nincs 17L
2014. jan. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!