Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szaunával mennyit lehet...

Szaunával mennyit lehet fogyni? Helyettesíti a mozgást? pl ha egyik nap, edzés helyett szaunázok?

Figyelt kérdés

kb 15kgtól kéne megszabadulnom májusig. most mindent bevetek, mert már évek óta halogatom. 9 éves korom óta nem voltam strandon ,mert szégyelltem a testem. ha esetleg van tippetek, v mozgás-edzés tervetek légyszi írjátok meg .

előre is köszönöm a válaszokat.

16 / L


(156cm vok és 64kg) : /


2009. márc. 17. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szaunával ideiglenesen vizet veszítesz. utána gyorsan "visszaiszod". próbálj mást. 16 évesen gyorsan reagál a szervezet, de óvatosan. sok itt a jó ötlet. ha kell, írj privit, és segítek!
2009. márc. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne a súlyvesztésre koncentrálj, hanem az alakformálásra, zsírégetésre, ez sokkal fontosabb, mint maguk a kilót. A súly csak egy szám, semmi más.


Zsírégetés: Erre csakis egy módszer létezik, az aerob edzés. Aki mást mond, az nem ért hozzá. Erre guglizz, ha nem megy, szívesen segítek itt is.

2009. márc. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi.

írtam privit mindkettőtöknek :)

2009. márc. 17. 16:18
 4/4 anonim ***** válasza:

épp akartam írni de már írták :) szauna nem fogyaszt csak vizet vesztesz, azért csökken kicsit, de zsírt nem adsz le.

szauna semmi kb másra nem jó mint egy zuhival párosítva felfrissít.

2009. márc. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!