Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen otthoni edzést tudnátok...

Milyen otthoni edzést tudnátok ajánlani (többi lent)?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Otthoni zsírégető edzést szeretnék találni. Magamról annyit hogy 18 éves 182 cm és 84 kg vagyok (genetikailak pedig elhizásra hajlamos :/). Tavaly aktívan kondiztam (2 fajta edzésprogramom volt 3 havonta váltogattam az első heti 3 edzés a másik pedig heti 5 )és áprilisban elkezdem egy diétát mellete napi 1 óra kardióval és 1 hónap alatt fogytam 8 kg-ot (84->76 ez a 8 kg szerintem egészséges 1 hónap alatt mert ugyebár 2-3 kg az ilyen felesleges anyagok kiürülése a szervezetből). De még tavaly augusztusban kiköltöztünk Angliába és hát ahol lakunk kondi teremnek nyoma sincs súlyzós edzésre lehetőségem nincs ( venni szeretnék itthonra gépeket, súlyokat de az még minimum 3-4 hónap)mivel edzés nem volt ezért az étkezésre sem figyeltem oda rendesen és megint 84 kg vagyok. A suliból kb. 16:30kor érek haza 6kor korom sötét van tehát kinti tevékenységre nem nagyon van lehetőségem csak hétvégén meg hát a tanulás. Láttam pár videóját a Six Pack Shotcutnak és valami ilyesmire gondoltam én is mert tetszenek ezek az intenzív edzések bár nem tudom mennyire hatékonyak. Ezt vagy valami hasonló dolgot tudnátok ajánlani ? Ha kell minden nap végig csinálom csak meglegyen a hatása :D. Az étkezés terén mit kellene teljes mértékben elkerülni és miből kell többet enni vagy mit érdemes ?
2014. jan. 23. 00:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Próbáld ki az Insanityt. Nekem nagyon bejön és tényleg működik, csak arra figyelj, hogy hű a nevéhez ;)

Meg azért is jó, mert nem ugyanazt csinálod mindennap hanem váltakoznak a videók, így nem unod meg...


Étkezésről meg annyit, hogy minimális szénhidrát (próbáld a szénhidrát beviteled jó részét 1-2 órával az edzés előtt bevinni) sok protein és sok zöldség.

2014. jan. 23. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Zsírégető edzés nem létezik, ez az egész napos hormonális egyensúlyodon múlik, ami főleg táplálkozás kérdése.


Edzésnek otthonra jó a Fegyencedzés, BodyrockTV vagy Zuzana light videók, vagy ahogy írták esetleg az Insy..

2014. jan. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Soha nem jártam kondiban, de minden nap edzettem otthon. Semmilyen eszköz nem kellett hozzá. Egy lehetséges program amit hónapokig csináltam (persze közben növeltem a mennyiséget és variáltam hogy ne álljon meg a fejlődésem)

5 kör a következőkből:

- 50 magasra szökdelés

- 40 fekvőtámasz

- 40 felülés

- 40 homorítás

- 40 guggolásból felugrás.


Heti 3-4 szer megcsinálod és szét leszel pattintva.

2014. jan. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Étkezést is kérdezted, csak a húst (állati belsőségeket is) zöldségeket, gyümölcsöket, olajos magokat, gombákat kellene megenni, mást nem.


Olyan ételt, ami nem ezekből van, vagy hozzá van adva cukor, állománymódosító, ízfokozó vagy bármilyen fölösleges adalék, már gyanúval kellene kezelni.

2014. jan. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. A szénhidrátot próbálom elkerülni tehát kenyérféléket egyáltalán nem eszek esetleg rízs, egy kevés tészta vagy valami hasonló. Majd utánna nézek ezeknek az edzéseknek és hát a fegyenc edzésre gondoltam . Elsősorban az erőm visszanyerése lenne a fotos de mellete szeretnék fogyni is hogy beálljon a testsúlyom olyan 78 kg körülire.
2014. jan. 23. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!