Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » FIUK! Mi a velemenyetek errol...

FIUK! Mi a velemenyetek errol az alakrol? Hany kilogrammra saccolnatok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy rengeteg ilyen kerdes van fent, de erdekelnek a velemenyek!

Lanyok valaszat is varom, de elso sorban a fiuke erdekelne! Koszonom!


Kep:

[link]



2014. jan. 26. 21:04
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
Undorítóan sovány vagy.
2014. jan. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Én szinte hajszálra ugyanilyen alkattal rendelkezem, csak még magasabb vagyok, 178 centi és 62 kiló. Furcsa, mert én is fogyni szeretnék még, vékonyabb, karcsúbb lenni.

Nem értem miért írják itt hogy betegesen sovány, meg hogy izmot kéne rakni rád... Szerintem egy lánynak nem kell kigyúrtnak lenni.

2014. jan. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

?


Egy nő aki rendszeresen edz, az sok esetben izmosabb. Nem kell kigyúrtnak lenni.


De aki meg ilyen alkatból még fogyni akar, arról lehet tudni, hogy beteg.

És csak a média gyíkjai által közvetített betegesen vézna testalkatot akarja elérni.


Nem a ti hibátok, ha ilyen helyzetbe kerülnétek, de tényleg nem veszitek észre..?


Ha küzdősportolnátok, vagy valami komolyabb edzést csinálnátok akkor feltűnne, hogy nem lehet vékonyabb a test egy bizonyos szintnél, mert izomzat is kell.

2014. jan. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Most komolyan, szerinted a nőknek boxolni meg karatézni kéne hogy olyan erősek legyenek mint egy férfi? Ne röhögtess már. Én jógázok, amitől vékony és feszes vagyok, de semmiképpen nem dagadnak az izmaim, ezt nem is szeretném. Aki versenyszerűen sportol annak persze más, de nem hiszem hogy a kérdező ez a kategória.

Nem értem miért baj az ha valaki vékony szeretne lenni. Én sem a magazinokban látható nőkhöz szeretnék hasonlítani, egyszerűen így tetszem magamnak és kész.

2014. jan. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Nem a media altal sugarzott kep" miatt szeretnek fogyni/tartani a sulyom. Egyszeruen igy erzem jol magam:)

Egyebkent 10evig versenyszeruen sportoltam de 2eve abbahagytam.

2014. jan. 28. 00:56
 26/31 anonim ***** válasza:

Jógás -

A jóga az indiai harcművészek gyakorlata volt, úgyhogy.. igen, nőknek is önvédelmet kellene gyakorolniuk. Legalábbis ha az én ideáimat követnék.. jól járnának vele.


Nyilván nem béna karatét, és az ökölvívás is csak egy kiegészítő lehetőség, de én azon fogok dolgozni életem során, hogy ebben az országban legyen lehetőség önvédelmi Taichit tanulni.


Ma kb. 2 említésre méltó oktatás van az országban. Pedig nőknek nem sok harcművészet megfelelő, de a taichi lenne a legjobb. Én ezt ajánlom, bizonyos szempontból a taichi hasonlít a jógára, belső szempontokra gondolok.

2014. jan. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 VWXYZZS ***** válasza:
22: attól még, hogy "felraksz" magad 4-5 kiló izmot rohadtul nem leszel kigyúrt. Elmondom neked, hogy a tested formáját az izmok adják meg. Ha atom lesoványítod magad nem leszel szép. Bármennyire is vékony leszel. Szóval nyugodtan el lehet kezdeni konditerembe járni. Ahhoz, hogy kigyúrt legyél ahhoz nagyon nagyon sokat kéne edzeni. Minimum éveket.
2014. jan. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Van rajtam izom, pont annyi amennyi kell egy nőnek.

Nem tudom, miért hajtod ennyire ezt a küzdősportot a nőknek elvet. Én utálom a küzdősportokat, nem vagyok ilyen alkat, ilyen típus. Ahhoz szerintem kell egy domináns, agresszívabb személyiség amivel én nem rendelkezem.

Emlékszem, egyszer középiskolában volt egy "kötelező" önvédelmi óra lányoknak, szó szerint szenvedtem rajta.

2014. jan. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szép alakod van, a felkarodat leszámítva. Olyan furán nagyobb, mint a tested többi része, mintha photoshop-olva lenne. Szóval ha az ott nem az izom miatt olyan, akkor még lehetne fogyni. Persze nem biztos, hogy a karodról megy le elsőként, de az ott tényleg elég érdekesen mutat.

Bár lehet, hogy csak nekem, mert a vékony felkarokat nagyon szépnek, nőiesnek tartom.


Amúgy azt írod, hogy még fogyni szeretnél, akkor biztosan volt rajtad pár plusz kiló. Csak kíváncsiságból, hova híztál inkább? Fenékre, combra vagy hasra?

2014. febr. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Altalaban ha hizok akkor combra,fenekre. Meg nem emlitette senki a karomat de koszi a velemenyed!! :)
2014. febr. 10. 00:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!