Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani hatásos...

Tudnátok ajánlani hatásos alakformáló videókat/edzéstervet? Fogynom kéne még? Étrend?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éves lány vagyok, 170cm és 58kg. Szerintetek ez a súly ideális a magasságomhoz? Most fogytam le ennyire kb 75 kilóról, de még folytatnám ha szükséges.

A másik, amit kérdezni szeretnék, hogy az alakommal nem vagyok teljesen kibékülve..valaki tudna- e olyan videót/edzéstervet otthonra ajánlani, ami a hasra/csípőre/fenékre dolgozik, azt formásítja?

És hogyan kéne ennem ahhoz, hogy tartsam a súlyom (mármint mi az amit egyáltalán nem, mit kéne mérsékelnem) és a tornázás eredménye látszódjon?



2014. febr. 1. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:

P90X

Aztán ha bírod, akkor Insanity.

2014. febr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha gondolod,üzenetben szivesen leírom az edzéstervet,ami nőknek van elkészïtve:) és ezért nem kell kondiba elmenni,otthon is végezhetők:)
2014. febr. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
170 cm-hez az 58 kg elég kevés, fogynod már nem kell, az biztos. 14 évesen az alakod még sokat fog formálódni, én inkább valami olyan sportot ajánlanék, amit élvezel, de ha mindenképpen ilyesmi otthoni edzést szeretnél, akkor a blogilates videókat nézd meg, szerintem azok jók és hatásosak. Ne fogyózz, csak ne egyél túl sok édességet meg chipszet, és a zsírban/olajban sült ételekkel is bánj csínján.
2014. febr. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!