Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges zöld teával?

Lehetséges zöld teával?

Figyelt kérdés
Hallottam röla hogy a zöld teának van fogyasztó hatása. Mindennap mozgok rendszeresen és sokat,mivel az iskolámból kifolyólag ez elengedhetetlen. Ha kétnaponta iszom egy csésze zöld teát, akkor annak láthatom valami eredményét? Vagyis lesz valami eredménye?
2014. febr. 3. 07:51
 1/4 VWXYZZS ***** válasza:
Az ég világon semmi látható eredményt nem fogsz elérni zöld teával. Max. annyit, hogy totál idiótának fogod magad érezni e kérdés feltétele miatt (jó esetben).
2014. febr. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem hallottál róla, hogy a zöld teának fogyasztó hatása van.

Szórakoztató regényben olvashattál ilyesmit, scifiben vagy fantasyban, de ezek csak mesék :)


Szálkásító táplálkozás, ezt keresed. Paleo vagy testépítő étrend.

2014. febr. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tényleg nagy az Isten állatkertje.
2014. febr. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Még ha valóban lenne is ilyen hatása (amúgy szerintem nincs), szerinted kétnaponta egy csésze mire elég? :D

A fogaknak jót tesz, nekem a bőröm is szebb, mióta iszom, de ennyi. Férjem régen is szó szerint vedelte a zöld teát, mégis kövér volt, a fogyás akkor indult meg, mikor életmódot váltottunk.

2014. febr. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!