Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 eves lanynak kb.160cm 57kg...

13 eves lanynak kb.160cm 57kg mit tegyek ennyi idosen a fogyas erdekeben?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja,hogy jo az alakom es a fiuk is odaig vannak az alakomert de en nem vagyok vele megelegedve,nem akarok csontaz lenni de en csak par kilot akarok leadni

2014. febr. 3. 21:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én 20 évvel ezelőtt voltam ennyi idős és igenis érdekelt az alakom és a fiúk is. A 13 éves lányok már fejlettek, nem kisgyerekek akik a macijukkal játszanak a sarokban. Menstruálnak, nő a mellük, nőiesebbek lesznek teljesen érthető, hogy a kérdező foglalkozik az alakjával. Csak azt kell megértenie, hogy most fogyókúráznia hülyeség, mert még fejlődésben van, főleg ha jó az alakja, akkor meg végképp felesleges.
2014. febr. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
38%

Akkor is a hüllő média rossz hatásáról van szó.. a nemi érésből még nem következnek ilyen kérdések, ráadásul ez egy tipikus kérdés tele van fiatal lányok hasonló kérdéseivel a gyik.


Ez gáz.. úgy vágnám ki rohadt illumimátus fő tévéadók adásait mint a sicc (ó, arról nem is írok mit érdemelnének ezeknek a csatornáknak a vezetői, akik felelősek a népbutításért.. ez nem fórum téma)

2014. febr. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
12%
1:26, te sem gondolhatod komolyan, hogy normális és természetes dolog, ha egy 160 centis, 57 kilós 13 éves gyerek fogyókúrázni akar. Főleg ha a társai szerint sincs gond az alakjával. Ha nem lenne divat a fogyózás, meg nem lennének tele az újságok, plakátok, reklámok stb. anorexiás fogpiszkáló modellekkel, akkor eszébe se jutna ennek a gyereknek, hogy gond van az alakjával.
2014. febr. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13-as! Ezt írtam, amit te állítasz (11-es vagyok)? Nem. Hanem pl. ezt: "Csak azt kell megértenie, hogy most fogyókúráznia hülyeség, mert még fejlődésben van, főleg ha jó az alakja, akkor meg végképp felesleges." Nonszensz, hogy magukat okosnak gondoló felnőtt emberek nem tudják értelmezni a leírt szöveget.
2014. febr. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!