Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt tudok leadni...

Mennyi idő alatt tudok leadni egészségesen 10 kilót?

Figyelt kérdés

Sziasztok, jelenleg 65-6 között mozog a súlyom. Nyárra szerintetek elérhetem a 55 kilót? Szép lapos hasat szeretnék. Jelenleg semmihez nem tudnám magam hasonlítani, körülbelül mint egy babzsák. Olyan alakom van, hogy az ritkasz*r. Egészségesen szeretnék lefogyni, sikerülhet? Milyen edzéseket ajánlotok? Suliba járok, de fél2-kor már hazaérek szóval a délutánom az végig szabad. Futást nyáron szoktam, télen nem igazán mert hátha elcsúszok, főleg most. Ja igen, és a bokám picit sérült, a szalagok megnyúltak, ha jól emlékszem. 70kg-ról indultam tavaly nyáron. Siralmas. Étrendeket néztem és, hát nem igazán megvalósítható. Reggelire pl. maximum joghurtot tudok enni, ez jó? Aztán mivel sulis vagyok tízóraira valami péksüteményt tudok csak vinni. Ezt nem tudom leváltani. (Gyümölcsöket nem szeretem, igen. Egyiket sem.) Ebédet ki szoktam hagyni, meg amúgy sincs itthon mindig csirkemell. (halat sem eszem meg.) Zsírszegény túró az jó? Mert az mindig van, mert tavaly nyáron bevált. Akkor a zöldségek. Szeretem a krumplit, borsót, kukoricát és körülbelül ennyiben ki is fújt a mutatvány. Tudnátok tanácsot adni?


14/L 160-5cm 65kg



2014. febr. 4. 20:50
 1/4 anonim válasza:
Egyél halat,finom falat!
2014. febr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de egyszerűen nem bírom megenni, nem egyszer próbáltam már, de fél órán belül visszaköszön. :(
2014. febr. 4. 21:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Te is beleestél ebbe a Kiskegyed és Nők lapja étrendek közé és nem tudsz kitörni belőle. A joghurt, amit a boltból veszel, az egyik legrosszabb dolog a világon, felkerült az 5 legveszélyesebb élelmiszer listájára, mert annyi benne a cukor, a fogyókúra legnagyobb ellensége.

Az, hogy nem szereted a gyümölcsöt, a szüleid hibája, de ezen változtathatnál, mert sok vitamint csak azokból lehet bevinni.

Nemcsak a csirkemell létezik, bármilyen hús jó, a körettel figyelj oda, hogy burgonyából és rizsből kevesebbet egyél.

Zöldségeket is enned kell, mert szükséged van vitaminokra és a rostra, hogy a beleid rendesen tudjanak működni.

Tízóraira ha viszel egy rozskenyeres szendvicset, amiben van valamilyen hús (császárszalonna, tarja, stb, nem felvágott), zöldségek, az ad annyi energiát, hogy ebédig simán jó vagy.

A borsó és a kukorica nem zöldség, fogyókúra alatt egyik sem ajánlott.

2014. febr. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha legalább a gyümölcsöket szeretnéd. Hidd el én is fogyni akarok , de a legtöbb gyümölcsöt imádom és ez nagy erény!!!


Suliba meg félbarna zsemle , bele egy kis sali vagy paradicsom vagy valami meg soványab szalámi.

2014. febr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!