Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Március végén lesz egy elég...

Március végén lesz egy elég fontos utazásom ameddig erősödnöm (állóképesség javítás) és fogynom kéne kb 8kg lehetséges ez? (jó ahogy most csinálom? ) FONTOS

Figyelt kérdés

szóval megyek egy utra egy egzotikus országba ahol ilyen tájt elég meleg lesz és fizikai munkát kell majd végeznem (ezért kéne kicsit állóképességet javítani) + ugye kis gatya meg póló szal jól is kéne kinéznem - tom ez most kicsit röhejes de nekem fontos (lehet ott lesz a srác is aki tetszik de ez mind 1 is mert elsősorban nem miatta csinálnám ez csak járulékos juttatás :D)


ahogy mostanában elkezdtem diétázni az ez:

kaja:

reggeli:egy densia joghurt volt meg egy kávé

10 órai:egy banán (ezután szoktam tornázni)

ebéd:csirkehús+sali (olívaolaj só)

uzsi:ma tegnap elcsábultam és egy kicsi szelet csoki torta volt :///

vacsi: light mozzarelás paradicsom

az étkezésemen nem szívesen változtatnék mert ezt betudom tartani mást nem nagyon hinném hogy menne


mozgás napi kb egy óra séta van futógépünk azon szoktam sétálni és lassan elkezdenék futni is (csak asztmám van nem biztos hogy menne)


megszoktam csinálni mindennap a cindy crowford (vagy akárhogy is írják) tornát egyenlőre elég nehezen meg de lesz ez jobb is


most vok 158/58 néha 59

ezt szeretném levinni 50-re márciusra


lehetséges ez nekem nagyon fontos lenne de nem akarom hogy ez is valami idióta fogyokúra legyen ami nem használ csak árt.



2014. febr. 8. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Az éternd jó, ha nem bűnözöl, bár én a banàn helyett valami alacsony cukortartalmú gyümire voksolnék pl. alma, mangó, ananász

Az edzés nagyon fontos, szóval csak így tovább!!

Szerintem menne a futás, én is aszthmás vagyok, tudom milyen érzés befulladni, de ha fokozatos vagy, akkor simán menni fog a futás.

Figyelj, én nem akarlak álltatni, de ez a 8 kg fogyás márciusig nem fog összejönni. Mindjárt február közepe van!!!

Én fél év alatt fogytam 10 kg-t, ennél sokkal drasztikusabb diétával és napi 2 óra edzéssel!! ( nem sétával és videotornával)

Tuti látszani fog a változàs, de 4 kiló minusznál többre ne számíts! Csak magadat álltatod! Remélem segítettem!

Sok sikert!!! :)

2014. febr. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi

egyéb vélemények?

2014. febr. 8. 15:56
 3/9 anonim válasza:
Mióta kezdted el ezt az étrendet? Előtte hányszor és hogyan ettél? Mert ez elég drasztikusnak látszik (csokitortát kivéve), főleg ha előtte "jól" ettél. Én csekély változtatásokkal napi min. 1 óra edzéssel 3 kg-ot adtam le. A gyors fogyás gondolom tudod, hogy nem jó. Változtatások: kenyeret nagyjából minden másnap eszem 1 szeletet (saját sütésű teljes kiőrlésű) este zöldségsaláta kevés csirkehússal vagy sajttal. Délelőtt inkább gyümölcsöt, délután a zöldségeket. Édességnek sima joghurtot szoktam enni megspékelve egy kis hazai lekvárral. Próbálok nem éhezni, mert akkor végem lenne 4-5 nap múlva. Olyan evési rohamot kapnék, hogy sutba dobhatnám az előző napokat. Vagyis: kevés változtatás, éhezni nem szabad, és igyál sokat. A futópad pedig tök jó, a torna tök jó. Két hónap alatt ha nem is adsz le 8 kg.ot, de szerintem 5 kg biztos lemenne. Ja, és az első hónapban a szervezet takarék üzemmódban jár, tehát utána indulhat be látványosan a fogyás. Viszont az alakod biztosan szebb lesz mint ezek nélkül, mégha nem is megy le a 8 kg. Hajrá!!
2014. febr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

most csinálom négy napja nem túl sok...de jól vagyok elötte nagyon sokat ettem szinte folyton ha unatkoztam ha nem ettem...

am nem akorra változatások ez amit ide leírtam ez egy elég jó nap de van olyan nap amikor pl eszem fehér kenyeret csak úgy hogy beleférjen a kalória keretembe most vagyok 57,6...de gondolom most csak a víz megy ki

2014. febr. 10. 17:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Írtam egy hosszú választ, de rájöttem, tök felesleges, minden le van írva Drugs Bunny Sárga kapszula című könyvében. Azért azt leírom, hogy reggeli joghurt megy egy szem banán, ez elég nagy idiótaság, ez így nem diéta, és nem csoda ha este rávetemedsz az édességre.
2014. febr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
A tesom mondjuk egy kecsit megszallott volt taval de lefogyitt 17 kg mot 5-6 het akatt
2014. febr. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Mert 80 kg volt es most kb 62-63 mondjuk o fiu szoval kene ra egy kicsi kaloria mert vekony lett...de ha mindent betartasz akkor menni fog ! Kivanok sok szerencset, amugy en is elszeretnek kezdeni fogyni!:)
2014. febr. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi biztatólag hatot rám amit írtál csinálom is rendesen már olyan egy és fél két kg-t fogytam nekem ez beválik szóval asszem maradok ennél..:D
2014. febr. 12. 16:21
 9/9 anonim válasza:
Nm :)))
2014. márc. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!