Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan vehetnem ra magam a...

Hogyan vehetnem ra magam a fogyokurara? 14/l (Bovebben lent! )

Figyelt kérdés
Tavaly nyaron sikerult lefogynom 10 kgot, de azota bovem visszajott a felesleg. Most viszont nem tudom ravenni magam a fogyokurara, pedig ballagasra szeretnek csinosan kinezni. Annyira nem latszik a felesleg, a labaim vekonyak, csupan az uszogumibol szeretnek lefaragni. Nincs valami hatasos tippetek, hogyan szerezhetnek ujra egy pici akaraterot? 174 cm vagyok, 69-70 kg, ami eleg soknak hangzik. 14 eves vagyok. Az a baj, hogy most telen nincs olyan sok szezonalis gyumolcs sem. Az ejjeli nasizasoknak pedig nem tudok ellenallni. :( Ha itthon minden este zumbazni fogok, az ugy jo lesz sportnak? Segitsetek, kerlek! :(
2014. febr. 9. 22:36
 1/3 anonim válasza:
Nézz a youtubon, pl:Péntek Enikőt,én mindíg kedvet kapok a tornához ha ilyesmit nézek.bár nem vagyok nasizós,és imádok tornákat nézni a youtubeon.
2014. febr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 VWXYZZS ***** válasza:
Zumba bazz... nézd meg a zumbázó nőket, 99%-a dagadt a maradék egy 1% meg alapból sovány volt. Normálisan kell enni. Ennyi. Este nem csokit nyomtani hanem aludni. Lefekvés előtt egyél valami lassan felszívódó fehérjét az eltelít és nem zsírosodsz be.
2014. febr. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. Koszonom!:)


2. Lassan felszivodo feherje alatt mit ertesz? Akkor szerinted melyik a leghatasosabb mozgasi modszer?

2014. febr. 9. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!