Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit kell tennem ahhoz hogy...

Mit kell tennem ahhoz hogy ilyen alakom legyen? 17 éves vagyok,164 cm és 51 kiló.

Figyelt kérdés
2014. febr. 13. 15:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen?
2014. febr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat a kép lemarad: [link]
2014. febr. 13. 15:38
 3/11 anonim ***** válasza:
pff... Ez az ideál?! :/
2014. febr. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Légyszives ne hurrogjatok. Nekem ez tetszik és magamnak akarok megfelelni nem másoknak. Ha nem tetszik akkor máshova írj ne ide légszives. Segítséget kértem nem kioktatást. köszönöm.
2014. febr. 13. 15:49
 5/11 IlluminAthos ***** válasza:
Profin kell étkezni és keményen edzeni a szerencsés genetikád mellett.
2014. febr. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hát a lába eléggé szétálló :O amúgy van már olyan műtét is amivel nagyon keskennyé tudják tenni a derekadat, mégpedig úgy, hogy kivesznek jobbról, s balról is egy-egy bordacsontot.. beteges mi? :S de látszik is rajta, hogy milyen mű hatást kelt.. szerintem ez a csaj is csináltatott magával valamit.
2014. febr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Najó akkor csináljuk máskép. Na szóval én nem műttetni szeretnék meg műhatást kelteni sőt még csak csontváz sem szeretnék lenni. Nem vagyok kövér. sőt. nincs rossz alakom annyi a bajom hogy hiába nem vagyok husis attól a combomon a hasamon és a seggemen van egy kis fölösleges zsír amit el szeretnék tüntetni és izmokat szeretnék a helyére.:)) ha kemény edzés is kell hozzá meg teszem csak nem tudom milyen.:)
2014. febr. 13. 17:55
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia. Helyi zsírégetés nincs, tehát ha fogysz akkor mindenhonnan fogysz (persze más-más mértékben, vagyis ahova elösször hízol onnan fogysz majd legkésöbb)


Izmot növelni súlyzós edzéssel és tömegnövelő étrendel tudsz legjobban. Attól függően mennyire jó és tiszta az étrended, olyan mértékben fogsz zsírosodni is. Aztán ha már megvan az alap izomréteg amit szeretnél, utána jöhet a szálkásítás, amikor az izomról lediétázod a zsírt és szépen látszanak majd a kockák a hasadon és egyébb izmok.

De egyszerre az izomépítés és fogyás nem működik! (mellesleg nagyobb izomréteg több energiát éget ergo a fogyás is valamivel könnyebb)


Ha ezek után is érdekel még a dolog olvasd el a sárga kapszulát (body.builder.hu oldalon regisztráció után ingyen letöltheted, vagy google, vagy android market)


Hajrá! :D

2014. febr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nem ilyen a csontozatot, nem leszel ilyen. És ezt nem bántásból írom.
2014. febr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 r-chee96 válasza:
Szia! először is ne egyél édességet! (pl. csoki) Itt egy ötlet, hogy, hogyan lehet gyorsan-könnyen fogyni: [link]
2014. márc. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!