Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire lenne eredményes ha? .

Mennyire lenne eredményes ha? .

Figyelt kérdés
Szóval, nem vagyok túlsúlyos, de december óta amióta munkanélküli lettem felszaladt 5 kiló amitől nagyon rosszul érzem magam. Imádom az édességet sajnos :( csoki, süti, üdítő minden mennyiségben. Amióta nincs munkám folyton csak zabálom ezeket és félek, hogy majd azt fogom észrevenni, hogy +20kg persze emelett nagyon egészségtelen is. Szerintetek mennyire lenne eredmènyes hogyha : reggeliznék, ebédelnék (amit főzök, gyümölcs, majd vacsora + rengeteg víz, zöld tea és mozgàs. Az üdítöket és az édességet teljesen elhagynám. Nyárra mindenképp leszeretném adni. Ez nem jó?

2014. febr. 17. 00:00
 1/3 A kérdező kommentje:
A kérdést úgy akartam : Mennyire lenne eredményes ha ezt csinálnám? Bocsi lemaradt! :D
2014. febr. 17. 00:03
 2/3 anonim ***** válasza:
Naponta 5x kisebb adagokat. Legyen tízóraira pl alma tökéletes, uzsonnára is valami ilyesmi. Víz az napi 2-2,5 minimum legyen meg. Mozgást is ajánlom, de azért a heti 2 pihenőnapot add meg magadnak. Arra figyelj, hogy ne egyél lisztes dolgokat, + cukrosat se. Sok zöldség és gyümölcs. Meg kitartás! Sok sikert:)
2014. febr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2014. febr. 17. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!